Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Çocuk Odası Fikirleri

blank

Çocuklarınızın yaşadığı alanları daha eğlenceli, daha kullanışlı ve daha ferah bir görünüme kavuşturmak için kullanacağınız mobilya ve aksesuar ürünleri ile birbirinden güzel çocuk odası dekorasyonları elde edebilirsiniz. Vintage görünümlü, çiçek desenli perdeler, üç boyutlu halılar, divan yataklar, puflu koltuklar, duvara monte edilen masalar, kullanışlı dolaplar, makyaj masası, rengarenk oyuncaklardan oluşan resimlerde yer alan çocuk odası fikirleri ile çocuğunuza renkli ve eğlenceli bir dünya yaratın.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-

Çocuk odasının kullanışlı, ferah ve fonksiyonel olması oldukça önemli. Beyaz renkli tülleri tamamlamak için çocuğunuzun odasında, resimdeki gibi mint yeşili üzerine çiçek desenli vintage perdeleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz çiçek desenli fon perdeler, çocuğunuzun odasında bahar rüzgarları estirecek. Onu tamamlamak için ise küçük, pofuduk ve rahat koltuklardan yardım alabilirsiniz.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-2

Divan olarak da kullanabileceği bir yatak, çocuk odası için iyi bir seçim. Oturup oyuncakları ile oynayabileceği, kitap okuyabileceği, televizyon izleyebileceği bu tarz bir divan, hem odaya şık bir görünüm kazandırıyor, hem de kullanışlı bir alan yaratıyor. Bu divanı, resimdeki gibi yastık ve oyuncaklar ile süsleyerek kullanabilirsiniz.

Onu tamamlamak için, çocuk odası fikirleri arasında yer alan bu resimleri kullanabilirsiniz. İnternetten bulacağınız renkli fotoğrafların çıktısını alıp çerçeveleyerek duvara asabilir ve mekanda renkli bir görünüm elde edebilirsiniz. Çocuk odası duvarları için ise resimdeki gibi soft renkleri tercih edebilirsiniz.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-3

Çocuğunuz için yaratacağınız ders çalışma alanı, mekanda gereğinden fazla yer kaplayabilir. Onun için çalışma masası ve dolap seçiminde, fonksiyonel ve işlevsel ürünleri tercih etmelisiniz. Duvara monte edilen ince uzun masalar, çocuk odası dekorasyonu için iyi bir seçim. Bu masanın yanında kullanacağınız çekmeceli ve kapaklı dolaplar ve üzerine monte edeceğiniz kapaklı dolap ya da raflar ile yerden tasarruf ederken, aynı zamanda kullanışlı çocuk odası fikirleri elde edin.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-4

Kız çocuk odaları için makyaj masaları olmazsa olmazlardandır. Onun aksesuarları, parfüm ve krem gibi eşyalarını koyabileceği bir makyaj masası, dekoratif bir aksesuar olacak.

kullanisli-ve-yaratici-cocuk-odasi-fikirleri-5

Böyle bir çocuk odası, soft renkler ile çocuğunuza ferah, kullanışlı, modern ve rahat bir mekan yaratmanızı sağlayacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir