Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Çocuk Odası için Pratik Depolama Fikirleri

22.12.2015
9.093
Çocuk Odası için Pratik Depolama Fikirleri

Çocuk odalarında depolama alanları için ilginç fikirler Çocuk odalarında eşyaların fazlalığı söz konusu olduğunda depolama alanları yetersiz kalabilir, galerimizde bu durum ile karşılaşanlarımız için fikirler sunulmakta. Çocuk odalarının tatlılığından ödün vermeden yapılabilecek olan yeni düzenlemeler ile depolama alanlarını genişletmek mümkün. Farklı ve oldukça tatlı düzenlemeler galerimizde sizleri bekliyor.

Yatak Altları Depolama Alanları

cocuk-odasi-icin-pratik-depolama-fikirleri-2

Çocuk odalarındaki yataklar genelde karyola şeklinde olmaktadır. Bu durumda yatak altlarına görselimizdeki gibi çekmecelerin kullanılması depolama alanını oldukça artırabilir.

Raflar

cocuk-odasi-icin-pratik-depolama-fikirleri-2

Çocuk odalarında duvarlara rafların asılması ile hem raf üstlerinde hem de raf askılarında depolama alanları sağlanabilir. Görselimizdeki gibi oda ile uyumlu renklerde seçilen raflar son
derece şık bir görüntü oluşturmaktalar.

Raflı Dolaplar

cocuk-odasi-icin-pratik-depolama-fikirleri-3

Görselimizdeki gibi raflı dolaplar kullanarak çok fazla eşya, özellikle kitap ve benzeri saklamak mümkün olmaktadır. Küçük kutular ile eşyaların depolanması sağlanırken aynı zamanda kitap tutucu görevi de sağlanabilir.

Telli Dolap

cocuk-odasi-icin-pratik-depolama-fikirleri-4

Telli dolapların kullanımı oldukça farklı ve şık olabilir. Görselimizdeki gibi kullanımı gerçekleştirilen tel dolaplar ile çocukların malzemeleri düzen içinde saklanırken, modern bir görüntü oluşturulabilir.

Duvar Rafları

cocuk-odasi-icin-pratik-depolama-fikirleri-5

Duvarların boydan boya rafla döşendiği bu çocuk odasında her şey için yer var gibi görünüyor.

Farklı Dolap Tasarımı

cocuk-odasi-icin-pratik-depolama-fikirleri-6

Ev şeklinde tasarlanan bu raflı dolap ile hem çocuk odalarında şıklığa hem de depolama alanına kavuşmak mümkün gibi görünüyor.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image