Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

El Emeği Çocuk Örgü Yelek Modelleri

23.02.2017
9.554
El Emeği Çocuk Örgü Yelek Modelleri

Merhaba hanımlar. Bugün sizlere en yeni çocuk örgü yelek modellerini ve en çok tercih edilen yelek modellerini anlatacağım. Tığ ile yapılan bu modeller sizler için bir araya getirmeye çalıştım. Sizler için birbirinden farklı onlarca modeli tanıtıp resimlerle göstereceğim.

Çocuklar için birçok yelek modelleri vardır. Ama satın almak her zaman doğru tercih değildir. Yıllar önce okuduğum bir yazıda bazı iplerin zararlı ve koku yaptığını hatırlıyorum. Her ürünü buradan anlaşılacağı gibi satın almamak gereklidir. Bende bunun için sizler gibi örgü işine merak duyan hanımlara hazırladığım bu çocuk örgü modellerini göstereceğim. Bu yazım da sizler için yapılabilecek en yeni ve en çok sevilen çocuk örgü yelek modellerini anlatacağım. Sizler için bu modeller daha kolay ve hayal gücünüz daha geniş olacaktır. Bazı modeller de istediğiniz şekil de değişikler yapabilir ve kendi tarzınızı çocuğunuz içinde gösterebilirsiniz. Ayrıca bazı ev hanımları ailesine katkı için veya kendisi için bu tür işleri yapıp para kazanmaktadır. Bu kadınlar içinde çok olumlu sonuçlar doğuracağını ümit ediyor ve hemen modellere geçiyorum.

0-3 Aylık Bebekler İçin Örgü Modeli (Beyaz Sade Yapım)

https://www.instagram.com/p/BCYUXPprhno/

Evet hanımlar gördüğünüz yelek modeli bebekler için ve 0-3 aylık bebekler için yapılmış bir modeldir. Bebeğinizin boyuna göre de bu model uyum göstermektedir. Sade ve ipeksi bir ip ile yapılan bu model bebeğinizin daha sıcak olmasını sağlayacaktır. Ayrıca bu tür sade modeller her zaman kadınların ilk tercihi olarak bilinmektedir. Sizler isterseniz ön tarafına istediğiniz şekilde süsleme yapabilir ve yeleğe daha farklı bir hava katabilirsiniz.

0-6 Aylık Bebekler İçin Turuncu Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BCYTqHGrhmM/

Bu model çok sade ve en çok kullanılan modeller arasındadır. Şu an günümüzde büyük şehirlerde pek fazla bulunmamaktadır. Genellikle köy kısımlarında her çocuğun üzerinde görebileceğimiz bir modeldir. Şık bir tasarımı ile bebekleriniz daha tatlı bir görüntü alacaktır. Ayrıca kullanılan ip ve yapılan desen arasında çok fazla boşluk olmadığından bebeklerinizi daha sıcak tutacaktır.

0-6 Yaş Kız Çocukları İçin Mor Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BCYTmgSrhmH/

Daha çok kız çocuklarına uyumlu bir modeldir. Yapımı tasarımı kız çocukları için yapılmıştır. Bazı hanımlar rengini değiştirerek erkek çocuklara da yapmaktadır. Fakat bunun en uygun cinsiyeti kızdır. Çok eski kültürden gelen ve hala yapılmaya devam eden bir örgüdür.

geri1 of 7
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image