Bizimle iletişime geçin

Çocuk Örgü Modelleri

El Emeği Çocuk Örgü Yelek Modelleri

blank

Merhaba hanımlar. Bugün sizlere en yeni çocuk örgü yelek modellerini ve en çok tercih edilen yelek modellerini anlatacağım. Tığ ile yapılan bu modeller sizler için bir araya getirmeye çalıştım. Sizler için birbirinden farklı onlarca modeli tanıtıp resimlerle göstereceğim.

Çocuklar için birçok yelek modelleri vardır. Ama satın almak her zaman doğru tercih değildir. Yıllar önce okuduğum bir yazıda bazı iplerin zararlı ve koku yaptığını hatırlıyorum. Her ürünü buradan anlaşılacağı gibi satın almamak gereklidir. Bende bunun için sizler gibi örgü işine merak duyan hanımlara hazırladığım bu çocuk örgü modellerini göstereceğim. Bu yazım da sizler için yapılabilecek en yeni ve en çok sevilen çocuk örgü yelek modellerini anlatacağım. Sizler için bu modeller daha kolay ve hayal gücünüz daha geniş olacaktır. Bazı modeller de istediğiniz şekil de değişikler yapabilir ve kendi tarzınızı çocuğunuz içinde gösterebilirsiniz. Ayrıca bazı ev hanımları ailesine katkı için veya kendisi için bu tür işleri yapıp para kazanmaktadır. Bu kadınlar içinde çok olumlu sonuçlar doğuracağını ümit ediyor ve hemen modellere geçiyorum.

0-3 Aylık Bebekler İçin Örgü Modeli (Beyaz Sade Yapım)

https://www.instagram.com/p/BCYUXPprhno/

Evet hanımlar gördüğünüz yelek modeli bebekler için ve 0-3 aylık bebekler için yapılmış bir modeldir. Bebeğinizin boyuna göre de bu model uyum göstermektedir. Sade ve ipeksi bir ip ile yapılan bu model bebeğinizin daha sıcak olmasını sağlayacaktır. Ayrıca bu tür sade modeller her zaman kadınların ilk tercihi olarak bilinmektedir. Sizler isterseniz ön tarafına istediğiniz şekilde süsleme yapabilir ve yeleğe daha farklı bir hava katabilirsiniz.

0-6 Aylık Bebekler İçin Turuncu Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BCYTqHGrhmM/

Bu model çok sade ve en çok kullanılan modeller arasındadır. Şu an günümüzde büyük şehirlerde pek fazla bulunmamaktadır. Genellikle köy kısımlarında her çocuğun üzerinde görebileceğimiz bir modeldir. Şık bir tasarımı ile bebekleriniz daha tatlı bir görüntü alacaktır. Ayrıca kullanılan ip ve yapılan desen arasında çok fazla boşluk olmadığından bebeklerinizi daha sıcak tutacaktır.

0-6 Yaş Kız Çocukları İçin Mor Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BCYTmgSrhmH/

Daha çok kız çocuklarına uyumlu bir modeldir. Yapımı tasarımı kız çocukları için yapılmıştır. Bazı hanımlar rengini değiştirerek erkek çocuklara da yapmaktadır. Fakat bunun en uygun cinsiyeti kızdır. Çok eski kültürden gelen ve hala yapılmaya devam eden bir örgüdür.

0-6 Yaş Çocuklar İçin Kare Yapım Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BCYThy_rhl7/

Bu model her yaş grubu için uygundur. Boyunu ayarladığınız zaman 8-9 yaşına kadar da kullanılabilen şık bir örgü modelidir. Bu modelde içten düğmeler kullanılmıştır. Siz 3 yaş üstü çocuklarınız için düşünüyorsanız buna fermuarda ekleyebilir ve daha toplu durmasını sağlayabilirsiniz. Bu modelde daha çok kız çocuklarına uyumlu bir modeldir.

 

Çocuklar İçin Baykuşlu Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BLbv2TaDk7N/

2015-2016 yılları arasında yapılmaya başlanmış bir modeldir. Kız çocukları için harika bir tasarımı vardır. Kız çocuklarına ve bebeklerine çok yakışan bir modeldir.

Çocuklar İçin Papyonlu Efe Yeleği

https://www.instagram.com/p/BLbvuUWDoNc/

Erkek bebekler için yapılan bir modeldir. Piyasada yapımı ve satımı pek bulunmamaktadır. Daha yeni yeni ortaya çıkan bir modeldir. Çok şık ve toplu duruşu sayesinde bebeğiniz veya çocuğunuza şık bir görüntü vermektedir.

0-1 Yaş Arası Papyonlu Damat Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BKY48j1jDmJ/

Erkek bebekler için gömlek üzerine kullanılan bir modeldir. Damat yelek olarak adlandırılan bu model damat yeleğine benzediği için bu ismi almıştır. Çocuklarınız için özel günlerde, düğünlerde vb. yerlerde kullanımı en uygun ve en şık modeldir. Bu model içinde elinizden geleni yapın ve hemen çocuğunuz için yapmaya başlayın derim.

0-1 Yaş Arası Çocuklar İçin Smokin Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BKY36mrD620/

Bu model 0-1 yaş arası için uygun olan bu model yapıldığı büyüklüğe göre daha fazla yaşlı çocuklar içinde uygundur. Bordo ve Gri renk ile birleştirilen ve sade tasarımı ile göz büyüyen bu yelek erkek çocukları için en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Bebekler İçin Gri Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BPVsApUlVZE/

Bu model bebekler için yapılmış bir yelektir. Omuzdan çıt çıtları olan bu tasarım şık bir görüntü vermektedir. Renk olarak ve yapılan aksesuar olarak sizler değişik tarzlar kullanabilirsiniz fakat modeli değiştirmeniz görüntünün bozulmasını sağlayabilir.

Sarı Renkli Çocuk Örgü Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BNMIbFpjlha/

Bu model 2-3 yaş çocuklara göredir. Sarı renkli çocuk örgü modeli çok eski bir kültürden gelen modeldir.

Papyonlu Çocuk Örgü Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BQ0wy9Ilh-G/

Çocuk örgü modelleri arasında en şık modellerden biri diyebilirim. Papyonunun boyun kısmana dikili olması ve yapılan yandan deseni ile çok harika bir modeldir.

Çizgili Çocuk Örgü Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BQ2NelhBSHY/

Çocuklar için göz alıcı renklerden biri olan beyaz ve mavi ile yapılmış bir modeldir. Renk seçimini çok iyi yapmış bu tasarımcı yandan çizgiler ile örneğe renk katmıştır.

Pembe Beyaz Çocuk Örgü Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BQ2HtxRlDw4/

Bu modelin tasarımını yapan kişi noktalı ve hafif bir ürün ortaya çıkarmıştır. İç kısmına giyilen bir bady veya t-shirt ile çok şık bir kombin yapma imkânı sağlamıştır.

Çocuklar İçin Etekli Yelek Modeli

https://www.instagram.com/p/BQ2Gm9rDTc_/

Gördüğünüz bu model kız çocukları içindir. Bu model de yelek ve etek birleştirilmiş ve çok şık bir görüntü oluşturulmuştur. Yeni sezon ürünlerinden biridir.

Kelebek Desenli Çocuk Örgü Modeli

https://www.instagram.com/p/BQ1al1NBlE4/

Bu modelin tasarımı sade ve şıktır. Çocuğunuzu sıcak tutan modellerden biridir.

Evet hanımlar bugün de sizlere çocuk örgü yelek modellerini anlattım. Birbirinden farklı tasarımları ile ve renk kombinleri ile sizlerde çocuklarınıza aklınıza bir şey takılmadan örebilirsiniz. Yukarıda görmüş olduğunuz çocuk örgü yelek modelleri tamamen el emeğidir. Sizler gibi bayan ev hanımları veya tasarımcılar tarafından örülmüştür. Şimdiden kolay gelsin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir