Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Çocuklar İçin Popüler Çalışma Masası Tasarımları

12.02.2015
90.243
Çocuklar İçin Popüler Çalışma Masası Tasarımları

Bir çocuğun odasında çalışma masası bulundurmak için doğru zamanı nasıl belirlenir? Çocuklar ortalıkta dolaşmaya ve kendi kendilerine oyun oynamaya başladıklarında, bir çalışma masası yararlı hale gelmeye başlar. Küçük oldukları süre zarfında oyuncaklarla oynayıp, boyama kitaplarını boyayabilirler, büyüdüklerindeyse kendi el işlerini vs yapmaya başlarlar ve ödev yapmaya alışırlar. Sonuç olarak, çocuğunuz için çalışma masası tasarımlarına göz atmak için hiçbir zaman erken değildir.

cocuklar-icin-populer-calisma-masasi-tasarimlari

Duvara monte edilen bir masa, çocuk odası için oldukça sevimli bir seçenek olacaktır. Yerde herhangi bir alan kaplamadığından, oyun oynayacak alanları da kısıtlanmamış olacaktır.

cocuklar-icin-populer-calisma-masasi-tasarimlari-1

Alandan tasarruf etmek için kullanılabilecek çalışma masası tasarımlarından biri de bu. Birçok çekmece ve raf bulundurmak yerine oldukça küçük ve basit. Masanın üst kısmı kaldırılabiliyor ve bu alana kalemler, defterler, kitaplar vs. depolanabiliyor.

cocuklar-icin-populer-calisma-masasi-tasarimlari-2

Peki bu minimalist ikili hakkında ne düşünüyorsunuz? Çalışma masası ve benç aynı tasarıma ve farklı boyutlara sahipler. Benç tamamen masanın altına girebiliyor ve ikisi de kitaplar, kağıtlar ve diğer küçük materyaller için depo alanları bulunduruyor.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar
  1. Ays dedi ki:

    En usttekı masayı nerde bulabiliriz

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image