Bizimle iletişime geçin

Blog

Çocukların Yüksek Uykucu Yatakları

blank

Sakın bu yatakları o eski ranza yataklarla karıştırmayın. Eskiden bu yataklarda çocuklar aynı odaya tıkılıp kalıyorlar idi. Fakat bu yataklar çocuklara bundan daha fazlasını sağlıyor. Bu basit ve şık tasarım çocuklarınıza sadece bir yatak değil ondan daha fazlasını sağlıyor.

BedzRus tarafından bulunan bu yataklar hem sizi hem de çocuğunuzu eminiz çok etkileyecektir.

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-1 cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-2

Bu basit tasarım uzun bir iskelet ve basamak içerir. Fakat altındaki bu boş alan size çok farklı şeyler sunabilir. Çoğu insan bu boş alanlara masa ve ya dolap gibi mobilyalar koymaktadır.

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-3

Bu yatakların bazıları direk masa entegreli olarak gelmektedir. Bu oldukça kullanışlı ve çocukların ev ödevleri rahatça yapma imkânı sağlıyor. Aynı zamanda buralara yerleştirilmiş olan raflarda koyularak sizin çocuğunuza tam bir paket halinde sunuluyor. Aynı zamanda size bir dolap alanı sağlayarak eşyaları da buralarda saklamanıza yardımcı oluyor. Çocuklarınızın giysilerini buraya koyarak onun kolayca erişebileceği bir alan da sağlamaktadır.

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-4

Bu aslında çocuklar için çok iyi olsa da bazı ebeveynler bu yatakları çok kıskanıyor. Bu alan size hem çalışma hem de eğlenceli bir alan sunuyor. Yatak altına yerleştirilmiş olan koltuk sayesinde nasılda klas görünüyor öyle değil mi? İstediğiniz her şey buzdolabı hariç bir arada olması inanılmaz bir kolaylık sağlıyor.

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-5

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-15

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-14

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-13

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-12

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-11

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-10

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-9

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-8

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-7

cocuklarin-yuksek-uykucu-yataklari-6

Bu yataklar çok muhteşem gözüküyor. Kullanım olarak rahat, yeterli saklama alanları ve alan boşaltması çok klas gözüküyor. Çocuklar büyürken tabi ki de daha fazla eşyaları olacağı gibi onları koyacak daha başka alanlar bulmanız gerekiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir