Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Çocuklarınızın Odaları İçin Birbirinden Tatlı Kitaplık Tasarımları

blank

Çocuklarımızın odalarını daha onlar doğmadan son sürat pür dikkat hazırlamaya başlarız. Her şey ama her şey mükemmel olmalıdır. O oda evimizin en güzel odası haline gelene kadar durmamız mümkün değildir. Mobilyalar, duvarlar, süsler ve aksesuarlar her şey tamam. Ama biraz değişiklik hiçte fena olmaz değil mi? Galerimizdeki birbirinden güzel kitaplık tasarımları hem çocuk odalarınıza tatlı bir hava katacak hem de çocuklarınızın kitap okuma isteğini arttıracak. Bu tatlı atmosfere dayanamayan çocuklarınız kitapları sevmeye kendi odalarından başlayacaklar. Tüm bunların yanı sıra, kitaplık raflarını oyuncaklar ve tüm diğer aksesuarlar için de kullanabileceksiniz. Bir taşla üç kuş!

Rengârenk Bir Ağaç Gövdesi

cocuklarinizin-odalari-icin-birbirinden-tatli-kitaplik-tasarimlari-1

Duvara resmedilen bir kocaman tatlı bir ağaç gövdesinin dallarına hizalanan ahşap raflar ile son derece pratik şekilde tasarlanan bu kitaplık odanın havasını oldukça değiştirmiş.

Renk Uyumunu Yakalayan Bir Ağaç Gövdesi

cocuklarinizin-odalari-icin-birbirinden-tatli-kitaplik-tasarimlari-2

Odada çok fazla renk kullanması tercih etmemiş olanlarımız için bu sade ağaç gövdesi ve beyaz yapraklardan oluşan tasarım uygulanabilir. Duvara resmedilen ağaç gövdesinin dallarına hizalanan
ahşap raflar yeni kitaplığımızı oluşturacak.

Yeşil Yapraklar ve Tatlı Kahverengi Ağaç Gövdesi

cocuklarinizin-odalari-icin-birbirinden-tatli-kitaplik-tasarimlari-3

Mavi renk kullanılan bir odada tercih edilen bu ağaç tasarımı oda ile mükemmel uyumu yakalamış gibi görünüyor. Yerden sağladığı tasarrufta cabası.

Bembeyaz Bir Ağaç Dalı

cocuklarinizin-odalari-icin-birbirinden-tatli-kitaplik-tasarimlari-4

Tüm bir ağaç gövdesini tercih etmezseniz bu beyaz dal parçası çizimi ve üzerine beyaz ahşaptan hizalanan raflar sizin için tasarlanmış olabilir.

Doğal Bir Ağaç Gövdesi

cocuklarinizin-odalari-icin-birbirinden-tatli-kitaplik-tasarimlari-5

Ağaç gövdesi şeklinde tasarlanan bu kitaplığın bir dalına siz de bir kuş kulübesi kondurabilirsiniz. Böylece, doğa odanızda yerini almış olur.

Beyaz Bir Ağaç Gövdesi

cocuklarinizin-odalari-icin-birbirinden-tatli-kitaplik-tasarimlari-6

Beyazın saflığından vazgeçmek istemeyenler için bu turuncu çiçekli beyaz ağaç gövdesi son derece mantıklı bir seçim olabilir.

Beyaz Ağaç Dalı ve Kuşlar

cocuklarinizin-odalari-icin-birbirinden-tatli-kitaplik-tasarimlari-7

Tasarımların sınırı olmadığını biliyoruz, burada da beyaz ağaç dalına yerleştirilen küçük yeşil serçeler ile farklı bir görünüm ortaya konulmuş.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir