Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Çocuklarınızın Odasını Büyülü Bir Dünyaya Dönüştürecek 21 Havalı Tavan Tasarımı

07.07.2015
8.237
Çocuklarınızın Odasını Büyülü Bir Dünyaya Dönüştürecek 21 Havalı Tavan Tasarımı

Çocuğunuz olsun ya da olmasın, eminim ki birgün işinize yarayabilecek bu büyüleyici oda tasarımlarına bakmaktan siz de zevk alacaksınız. Kız ve erkek çocukları için o kadar güzel oda tasarımları var ki, seçmek gittikçe zorlaşıyor. Ama rahatlayın, arkanıza yaslanın ve tasarım işine tavandan başlayın. Çocuk odası için ortaya çıkarabileceğiniz o harika tavan tasarımlarını bir düşünün.

1-Mor ve pembe gibi renkleri dikkat çekici bulutlar için kullanarak büyüleyici bir tasarım oluşturmayı düşünebilirsiniz. Eğer tavana birkaç da yuvarlak ışık eklerseniz, gökyüzündeki güneşler gibi duracaklardır. Bu tasarım düz bir tavan için oldukça güzel olacaktır çünkü varolan tavanın üzerinde çalışıyor olacaksınız.

cocuk-odasi-tavan-tasarimlari-1

2-Bir kumaş yardımıyla tavanı kaplayıp, odaya sıcak ve yumuşak bir görünüm verebilirsiniz. Havadar bir kumaş seçmeye çalışın, belki güzel desenleri olan bir kumaş da tercih edebilirsiniz, yıldızlar ya da noktalar iyi bir tercih olabilir. Doğru ışıklandırma ile bu tarz bir tavan harika görünecektir.

cocuk-odasi-tavan-tasarimlari-2

3-Bir şeyler çizmek konusundaki yeteneğiniz konusunda şüpheleriniz mi var? O halde mumlu kağıtlar kullanabilirsiniz. Bu da tavanınıza dikkat çekici bir görünüm vermenin bir başka yolu. Odaya hoş bir desen ekleyin ve biraz ruh katın.

cocuk-odasi-tavan-tasarimlari-3

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar
  1. konya dedi ki:

    çok güzel bi paylaşım resimlerlede zenginleştirmişsiniz kesinlikle okunmaya değer bi paylaşım teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image