Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Çocuklarınızın Odasını Büyülü Bir Dünyaya Dönüştürecek 21 Havalı Tavan Tasarımı

07.07.2015
8.418
Çocuklarınızın Odasını Büyülü Bir Dünyaya Dönüştürecek 21 Havalı Tavan Tasarımı

4-Oda için bir tema seçin. Örneğin solar sistemden esinlendiğiniz bir dekor oluşturun. Gezegenler ve el-işleri duvarlarınızda ve tavanınızda harika bir görüntü oluşturacaktır.

cocuk-odasi-tavan-tasarimlari-4

5-tavanı siyaha boyayın. Bu sayede oda daha sıcak ve daha rahatlatıcı bir alana dönüşecektir. Sonrasında ise tavana küçük yıldızlar yapıştırabilir ya da yıldız çizimleri yapabilirsiniz. İki şekilde de bu tasarım bir dekoru kişiselleştirmenin harika bir yolu ve bu fikri aynı zamanda kendi banyonuzda da kullanabilirsiniz.

cocuk-odasi-tavan-tasarimlari-5

6-Bazen bir odanın tamamlanması için tek gereken biraz renklendirmedir. Tavanda renkli bir görünüm oluşturmak için birçok sebebiniz olabilir; odaya biraz ahenk eklemek, odadaki diğer renklerle tavanın da birleşmesini sağlamak ya da basit bir odak noktası oluşturmak olabilir bu.

cocuk-odasi-tavan-tasarimlari-6

7-Diğer yandan eğer daha kolay, basit ve bir günde tamamlayabileceğiniz bir şeyler arıyorsanız, tavana birkaç küçük ışıklandırma eklemeyi düşünebilirsiniz. Işıklar ile istediğiniz bir deseni oluşturabilir ya da istediğiniz kadar ışık ekleyebilirsiniz.

cocuk-odasi-tavan-tasarimlari-7

2 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar
  1. konya dedi ki:

    çok güzel bi paylaşım resimlerlede zenginleştirmişsiniz kesinlikle okunmaya değer bi paylaşım teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image