Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Çok Güzel Çocuk Ranza Fikirleri

blank

Çocuklarımızın odasını güzelleştirmeyi hepimiz isteriz. Birden fazla çocuğunuz var ise evlerinizde ranza tercih edebilirsiniz. Ranza şeklindeki yataklar ile yerden tasarruf sağlayarak çocuklarınıza daha fazla aktivite alanı ayırabilirsiniz. Çok fonksiyonlu ranza modelleri ile odalarınızda fazladan depolama alanı da sağlayabilirsiniz. Galerimizdeki görseller birbirinden güzel çocuk odası ranza modellerini içeriyor.

Ranzadan Daha Fazlası

cok-guzel-cocuk-ranza-fikirleri-1

Görselimizdeki ranza ile hem raflı kitaplık hem de kapaklı dolap fonksiyonlarına sahip. Oldukça şık ve kullanışlı bir çocuk odası görüntüsü elde edilmiş.

İlgi Çekici Çocuk Odası

cok-guzel-cocuk-ranza-fikirleri-2

Görselimizdeki ilgi çekici ranza ile oldukça farklı ve eğlenceli bir çocuk odası oluşturulmuş. Yerden tasarruf sağlanırken aynı zamanda ferah bir ortam oluşturulmuş. Ayrıca dolap eklentileri ile depolama alanı sağlanmış.

Klasik Çizgiler

cok-guzel-cocuk-ranza-fikirleri-3

Klasik çizgilerden hoşlananların tercih edebileceği bu ranza ile birlikte tercih edilen mobilyaların uyumu genç odaları için tercih edilebilir görünüyor.

Sade Çizgiler

cok-guzel-cocuk-ranza-fikirleri-4

Oldukça sade bir ranzayı görselimizde görmektesiniz. Beyaz renkte tercih edilen bu sade ranza yer tasarrufunu oldukça artırmış gibi görünüyor. Sahip olduğu ince çizgiler ile bu genç odasına uyum sağlamış.

Minimalist Çizgiler

cok-guzel-cocuk-ranza-fikirleri-5

Çok şık bir o kadar da kullanışlı bir çocuk odası ranzasını daha görselimizde görmektesiniz. Sadeliğin yanı sıra tercih edilen renklerin uyumu da çok kaliteli bir görüntü sağlamış. Ranza merdivenlerinin dolap şeklinde tercih edilmesi depolama alanını artırmış.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir