Bizimle iletişime geçin

Blog

Dağınık Çekmeceler Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor

blank

Çekmeceler bizlerin gizli ve dağınık eşya dolaplarıdır. Elimize geçen her ne varsa bir kenarda dursun diye çekmeyecek bırakarak bir süre sonra dağınık ve düzensiz bir sürü eşyanın bir arada bulunmasına neden olabiliriz. Bu durum hiç hoşumuza gitmemekle birlikte aynı zamanda aradığımız eşyaları bulmakta zorlanmamıza da neden olmaktadır.

Dağınık kravatlar yerini buluyor

daginik-cekmeceler-artik-sorun-olmaktan-cikiyor-1

Kullanışlı ev mobilyaları ile bu işe kolay bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Özellikle her gün farklı bir modelini takmak için sıklıkla kullandığınız kravatlarınız özel bölmelere bir bir yerleştirerek sizler ,de düzenli çekmeceler bu sayede kolayca sahip olabiliriniz.

Küçük eşyalar kontrol altında

daginik-cekmeceler-artik-sorun-olmaktan-cikiyor-2

Küçük eşyalarınız, toklarınız ve diğer incik boncuk süsleriniz için çekmecelerinizin içerisine yerleştirdiğiniz küçük kâseler ile her birini ayrı bir kategoride kolayca sıralayabilirsiniz.

Hiçbir yerde duramayan şallar, askıda

daginik-cekmeceler-artik-sorun-olmaktan-cikiyor-3

Şal modelleriniz her defasında katlamakta uğraşamıyor ve gelişi güzel bir kenara bıraktığınızda da büyük bir dağınıklığa neden oluyorsa sizlerde elbise askılarından kolayca yararlanabilirsiniz. Basit düğümler oluşturarak sizlerde şallarınızı gardıroplarınızdaki askılar üzerinde kolayca muhafaza edebilirsiniz.

Kıyafetler kolayca bulunuyor..

daginik-cekmeceler-artik-sorun-olmaktan-cikiyor-4

Yine aynı şekilde farklı kıyafetleriniz düzenli bir biçimde katlamakta zorlanıyorsanız her birini askılara asarak kusursuz bir görüntüye kavuşmalarını sağlayınız. Askılar sayesinde tüm dolabınız hiç olmadığı kadar düzenli görünebilir aynı zamanda aradığınız kıyafetini olabildiğince hızlı olarak bulma kolaylığından da yararlanabilirsiniz.

Çantalar ve ayakkabılar tek düzen…

daginik-cekmeceler-artik-sorun-olmaktan-cikiyor-5

Sizlerde her bayan gibi bir çanta ve ayakkabı aşağı iseniz muhtemelen çantalarınızı düzenli bir şekilde bir arada bulunduracak fikirlere ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Bunun en güzel yolu yine gardıroplarınızda yer alan askılara takmanız olacaktır. Bu sayede sahip olduğunuz tüm çantaları düzenli olarak bir arada bulabilir aynı zamanda orijinal şeklinin bozulmasında engelleyebilirsiniz.

Düzenli ve güvenli iç çamaşırlar

daginik-cekmeceler-artik-sorun-olmaktan-cikiyor-6

İç çamaşırları da büyük bir sorundur muhafaza konusunda çekmece içinize yerleştireceğiniz kumaş ayıraçlar sayesinde her birini titiz bir şekilde kolayca sıralayabilirsiniz.

Yerleştirme şeklinizi değiştirin..

daginik-cekmeceler-artik-sorun-olmaktan-cikiyor-7

Yine severek kullandığınız tişört modellerini her daim kullandığınız çekmeceye yerleştirme şeklini değiştirerek kolayca düzenli bir şekle sokabilirsiniz. Katlamış olduğunuz tişörtlerinizi yatay olarak yerleştirmek yerine dikey bir şekilde ve birbirine dayanarak yerleştirdiğiniz takdirde daha düzenli ve kolay kolay bozulmayan bir çekmece içerisine sizlerde kolayca sahip olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir