Bizimle iletişime geçin

Lif Modelleri

Değişik Lif Modellerini Keşfedin

blank

Banyoda kullanılmak üzere örülen lif ürünlerine daha eğlenceli bir görünüm kazandırmak ve banyo dekorasyonuna renk katmak amacıyla değişik lif modelleri uygulanabilir. İster hazır satın alarak isterseniz de kendi emeğinizle örerek çok değişik liflere sahip olabilirsiniz. Lif modellerini örerek kazanç elde eden birçok kişi bulunuyor. Gelin ve damatlar için ya da aile bireylerine özel olacak şekilde takım lif modelleri de temin edilebilir. Değişik lif modelleri için bu görsellere mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Özellikle yeni başlayanlar adına kolaylıkla yapılabilecek bu örnekler, kısa sürede örme tekniklerinde ilerlemeyi de sağlar. Farklı lif modelleri arayan ancak bir türlü bulamayanlar da bu örnekleri çok sevecek. Boş zamanları değerlendirmenin oldukça verimli bir hali olan lif örme işi ile banyo ihtiyacınızı kendiniz karşılayabilirsiniz.

1. Farklı Lif Modelleri Sevenlere

Değişik Lif Modelleri

Üstten bakıldığında bir çiçeği andıran ve oldukça farklı görünen bu lif modeli, banyoya da hareketlilik kazandıracaktır. Farklı renklerle de uygulayabilirsiniz.

Farklı ve değişik lif modelleri hazırlamak için, farklı kalınlıklarda ip kullanma fikrini de deneyin. Ayrıca sade ve sıradan bir lif modeline işlemeler katarak detaylandırabilir ve daha farklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Lif modellerinde farklı seçenekler bulmak isteyenler, bu örnekler sayesinde kolaylıkla örebilecek ve özgün ürünlere sahip olacaktır. Bu örnekler sayesinde lif örmek artık sizlere de daha keyifli gelecektir. Özellikle lif örüp satmak isteyenler, klasik modellerden ziyade bu tarz farklı modeller keşfetmelidir. Ayrıca renk kullanımına da önem vermek ve işlemeler ile detaylandırmak gerekiyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir