Ev Düzenleme

Dekoratif Salon Duvar Kağıdı Modelleri

10.338
Dekoratif Salon Duvar Kağıdı Modelleri

Son dönemlerde, salon duvarları için boya yerine yeniden duvar kağıdı kullanımı trend haline gelmiş durumda. Durum böyle olunca da, çok daha farklı ve dekoratif salon duvar kağıdı modelleri üretilmektedir. Hem mekanı hareketlendirmek hem de dekorasyon ile uyumu yakalamak açısından bu örnekler de her salon için uyarlanabilir. Özellikle grafik desenleri baskın olan ve desenli modelleri ile fark yaratan salon duvar kağıdı modelleri, en sade alanlara bile zenginlik katmaktadır. Kimi ürünler ile duvar için ekstra dekoratif bir ürün kullanmaya gerek kalmazken, işlevsel özellikleri ile de daha tamamlanmış bir salon tasarımı oluşturmak adına duvar kağıdı kullanmak iyi bir tercih olacaktır. Hem kaliteli hem de ekonomik seçeneklerden oluşan duvar kağıtları keşfedilmeli ve mutlaka dekorasyonda tercih edilmelidir.

 1. 1

  Doğal ve Büyük Motifler

  blank Satın al
  Tek bir renk üzerine uygulanan büyük bir ağaç motifi ile, duvarları tamamen değiştirmek mümkün. En sade salon dekorasyonlarını bile değiştirecektir.
 2. 2

  Gökyüzü Manzaralı Duvar Desenleri

  blank Satın al
  Minimalist ve beyaz rengi ile dekore edilmiş modern bir evin, sadece bir duvarı için uygulanan gökyüzü temalı bir duvar kağıdı oldukça uyumlu durmuş.
 3. 3

  Kullanılacak Mekana Göre Duvar Kağıdı Seçmek

  blank Satın al
  Örnek görseldeki gibi, yoga yapılacak mekana göre bir doğa motifli duvar kağıdı seçmek, mekanın atmosferini tamamen değiştirecektir.
 4. 4

  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Görselleri

  blank Satın al
  Ev içerisinde duvarları iki boyuttan üç boyuta çıkaracak, farklı ve etkili duvar kağıtları da tercih edilebilir. Mekanın daha geniş algılanmasını sağlar.
 5. 5

  Bahçenin İçerisinde Bir Salon Hissi

  blank Satın al
  Üç boyutlu görseller doğa motifli olduğu zaman, dış mekanda olma hissini kazandırmak da mümkün olacak. Salon ve yatak odaları için ideal bir seçim.
 6. 6

  Duvar Kağıdının Mobilyalar ile Uyumu

  blank Satın al
  Desenli bir duvar kağıdı kullanılacaksa, mutlaka mobilyaların tarzı ve malzemesi ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir. Doğa motifli bir duvar kağıdı, ahşap ve hasır ağırlıklı mobilyalar ile çok uyumlu duracaktır.
 7. 7

  Siyah ve Beyazın Uyumu

  blank Satın al
  Minimalist ve bu iki rengin birleşiminden oluşan bir ev dekorasyonu için, oldukça modern bir duvar kağıdı seçimi.
 8. 8

  Soyut Desenler ve Dekorasyona Etkisi

  blank Satın al
  Somut nesnelerden ziyade, daha soyut ve geometrik desenlerden hoşlananlar için, hem modern hem de klasik evlere yakışacak bir örnek.
 9. 9

  Kolon Duvarlarını Hareketlendirmek

  blank Satın al
  Belki tüm duvarlara duvar kağıdı seçmek yerine, kolon duvarları ya da vurgulanması istenen bir duvar yüzeyi de kaplanabilir.
 10. 10

  Klasik ve Şık Bir Duvar Kağıdı Seçimi

  blank Satın al
  Ev dekorasyonunda daha klasik mobilyaları tercih edenler için, gül ve diğer çiçek motiflerinden oluşan duvar kağıdı modelleri çok uygun olacaktır.
 11. 11

  Renk Kullanmaktan Çekinmeyin

  blank Satın al
  Klasik dekorasyon renklerinden ziyade, daha canlı ve dikkat çekici renkleri sevenler için modern ve hareketli bir duvar kağıdı örneği.
 12. 12

  Doğal Taş Görünümlü Duvar Kağıdı Örnekleri

  blank Satın al
  Bu örnekte olduğu gibi daha birçok doğal taş görünümüne sahip duvar kağıtları ile duvarlarda daha az maliyetle kaplama hissi yaratılabilir.
 13. 13

  Hem Klasik Hem De Modern Dekorasyonlar İçin

  blank Satın al
  Çiçek motifleri, kullanılacağı her alana farklı bir etki kazandırır. Hem klasik hem de modern dekorasyonlar için uygulanabilecek bir örnek.
 14. 14

  Doğal Taş Görünümüne Bir Örnek Daha

  blank Satın al
  Renkleri ile klasik bir ev tarzına da yakışacak, doğal taş görünümlü bu duvar kağıdı oldukça şık bir örnek.
 15. 15

  Parlak Duvar Kağıdı Etkisi

  blank Satın al
  Sade ve az eşya ile dekore edilen bir evi hareketlendirmek isteyenler, hafif parlayan duvar kağıtlarını tercih edebilirler.
 16. 16

  Krem Tonları Her Zaman En İyisi

  blank Satın al
  Hiçbir zaman geçerliliğini yitirmeyecek bir duvar kağıdı rengi varsa, o da krem renginin tüm tonlarıdır. Her tarz dekorasyona uyum sağlar.
 17. 17

  Krem Tonlarında Şık Bir Duvar Kağıdı

  blank Satın al
  Hem desenleri hem de rengi ile klasik ve modern bir dekorasyona uyum sağlayacak, oldukça şık duran bir duvar kağıdı seçeneği.
 18. 18

  Tekrar Eden Desenler

  blank Satın al
  Klasik olarak kullanılan bu tarz desenler, belirli aralıklarla tüm duvar boyunca tekrar ettiğinde de çok şık durmaktadır.
 19. 19

  Doğal ve Ahşap Ağırlıklı Bir Dekorasyon

  blank Satın al
  Bahçeyi andıracak doğal bir görünüm elde edilmesi için, ahşap görünümlü duvar kağıtları bu tarz dekorasyonlar için en iyisi.
 20. 20

  Çizgisel ve Simetrik Desenler

  blank Satın al
  Klasik ve simetrik dekorasyonlar için, renkleri ile daha koyu ve çizgisel motifli duvar kağıtları oldukça şık bir görünüm sağlar.
 21. 21

  Dokulu Duvar Kağıtları

  blank Satın al
  Desen seçiminden ziyade, tek renk devam eden ancak dokulu görünümü ile oldukça doğal etkisi yaratan duvar kağıtları da çok modern bir tercih olacaktır.
 22. 22

  Genç Odaları İçin İdeal

  blank Satın al
  Canlı ve hareketli desenlerden oluşan duvar kağıtları, genç odaları için iyi bir seçenek.
 23. 23

  Tek Renk Kullanımı

  blank Satın al
  Her zaman şık duracak bir seçenek olan tek renk duvar kağıtları, her tarz mekan için tercih edilebilir.

Ev ve iş yerleri için seçilebilecek çok farklı duvar kağıtlarına ulaşmak mümkün. Bu örneklerden yola çıkarak farklı modeller de incelenebilir ve dekorasyonu hareketlendirecek olan duvar örneklemelerinde duvar kağıdı kullanımı sağlanabilir. İster desenli ister tek renk bir duvar kağıdı olsun, mutlaka mobilya ve diğer döşemeler ile de uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Choose A Format
List
Image