Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Depolama için Farklı Tasarımlar

16.11.2016
14.297
Depolama için Farklı Tasarımlar

Mutfağınızda ya da evinizin başka bölümlerinde bulunan ufak tefek eşyaları nereye koyacağınızı şaşırıyor musunuz? Öyleyse sizde birbirinden değişik ve sevimli kumaş çantalarla bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Bu çantaları hazırlamak için yapmanız gereken tek şey uygun kumaşlar satın almak. Biraz vakit ayırarak ve emek harcayarak hayalinizdeki fikirleri gerçekleştirmeniz işten bile değil. Görsellerimizin yeni fikirler geliştirmenizde size ışık tutacağını umut ediyoruz.

1-Sevimli Balıklar

depolama-icin-farkli-tasarimlar-1

Birkaç farklı kumaş kullanarak rahatlıkla dikebileceğiniz bu balık çantalar sayesinde bir türlü nereye koyacağınızı bilemediğiniz eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip olacaksınız.

2-Daha Fazla Depolama Alanı

depolama-icin-farkli-tasarimlar-2

Kirli çamaşırları koyduğunuz sepetler çok fazla yer kaplıyorsa sizde görselimizdeki gibi balık şeklinde çantalar hazırlayabilirsiniz. Düz renk kumaşlarla dikebileceğiniz bu çantaları biraz büyük boy yaparsanız içine koyabileceğiniz eşya miktarı çoğalacaktır. Çantaları ağız kısmından askıya asabilir ve daha az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image