Bizimle iletişime geçin

Blog

Depolama için Farklı Tasarımlar

blank

Mutfağınızda ya da evinizin başka bölümlerinde bulunan ufak tefek eşyaları nereye koyacağınızı şaşırıyor musunuz? Öyleyse sizde birbirinden değişik ve sevimli kumaş çantalarla bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Bu çantaları hazırlamak için yapmanız gereken tek şey uygun kumaşlar satın almak. Biraz vakit ayırarak ve emek harcayarak hayalinizdeki fikirleri gerçekleştirmeniz işten bile değil. Görsellerimizin yeni fikirler geliştirmenizde size ışık tutacağını umut ediyoruz.

1-Sevimli Balıklar

depolama-icin-farkli-tasarimlar-1

Birkaç farklı kumaş kullanarak rahatlıkla dikebileceğiniz bu balık çantalar sayesinde bir türlü nereye koyacağınızı bilemediğiniz eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip olacaksınız.

2-Daha Fazla Depolama Alanı

depolama-icin-farkli-tasarimlar-2

Kirli çamaşırları koyduğunuz sepetler çok fazla yer kaplıyorsa sizde görselimizdeki gibi balık şeklinde çantalar hazırlayabilirsiniz. Düz renk kumaşlarla dikebileceğiniz bu çantaları biraz büyük boy yaparsanız içine koyabileceğiniz eşya miktarı çoğalacaktır. Çantaları ağız kısmından askıya asabilir ve daha az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz.

3-Şirin Tavuklar

depolama-icin-farkli-tasarimlar-3

Çöp poşetlerinizi koymak için hem kullanışlı hem de şirin bir çözüm arıyorsanız tavuk şeklinde dikebileceğiniz çantalar en büyük yardımcınız olacaktır. Tavukları ayak kısımlarından duvara asabilir ve çöp poşetlerini de boyun kısımlarından çıkartarak kullanabilirsiniz.

4-Mutfak Malzemeleri İçin Aşçı Tasarımı

depolama-icin-farkli-tasarimlar-4

Mutfakta kullandığınız kepçe benzeri eşyaları çekmecelerde saklamak istemiyorsanız bu aşçı modelli tasarım çok hoşunuza gidecek. Bu tasarım sayesinde mutfağınızın havasını değiştirmeniz mümkün.

5-Fare Çantalar

depolama-icin-farkli-tasarimlar-5

Ekstra depolama alanları için bir diğer tasarım da bu sevimli fareler. İster tek renk ister iki renk kumaşla bu fareleri kolaylıkla dikmeniz mümkün. Kulakları ise bu farelere ayrı bir şirinlik katıyor.

6-Eğlenceli Tasarımlar

depolama-icin-farkli-tasarimlar-6

Depolama alanı olarak kullanacağınız çantaların aynı zamanda dekoratif birer eşya olmasını da tercih ediyorsanız bu çantalar tam size göre. Eminiz ki çocuğunuz bu çantalara bayılacak.

7-Ev Sıcaklığı

depolama-icin-farkli-tasarimlar-7

İnsanda sıcak duygular uyandıran böyle bir depolama alanını evinizin istediğiniz yerine asarak rahatlıkla kullanmanız mümkün.

Paylaştığımız görsellerden ilham alarak tasarım fikirlerinizi geliştirebilir, evinizin dekorasyonuna en uygun kumaş seçeneklerini kullanarak ihtiyacınız olan depolama alanlarına kavuşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir