Bizimle iletişime geçin

Blog

Derli Toplu Olmasını İstediğiniz Eviniz İçin Çeşitli 18 Organizasyon Fikri

blank

Evlerde küçük yapıda ürünlerin çok fazla dağınıklık yaratması sebebi ile oluşturulan çözümler daha derli toplu alanlar yaratmak için bir arayışa neden olur. Bu nedenle bulunan çözümler her evde bulunan ürünler ile sağlanmaktadır. Plastik sepetler, sicimler bu alanda oldukça işe yarayan ürünler haline gelir. Küçük çocuklar için üretilmiş ürünlerin daha çok karmaşa yarattığı ya da kadınların aksesuarlarının fazlaca karışabildiği bir yapıya sahip olması nedeni ile eviniz için çeşitli 18 organizasyon fikri sunulmaktadır. Bu fikirleri kolayca uygulamak üstelik çok uygun fiyatlar ile uygulamak hem keyifli hem de zaman kazandırıcı bir yöntemdir. Eğer evinizde bu ürünler yok ise çok düşük maliyetler ile edinmek her alanda bu ürünleri bulmak kadar kolaydır.

Banyo Oyuncaklarını Toplayan Ürün

blank

Sutyenlerin makinede yıkanırken formunun bozulmaması için üretilen bu ürünü bebekli ailelerin banyo oyunlarını toplamak için kullanması harika bir çözümdür. Böylece hem sağlık açısından her alanda yer almamış olurlar hem de kaybolma riskleri ortadan kalkmış olur.

Makyaj Fırçaları

blank

Makyaj yaparken kullanılan allık fırçaları, pudra ya da ruf fırçaları birbirine sürtünerek renkleri karışabilir. Üstelik dağınık durduklarında ihtiyaç anında doğru fırçayı bulmak zor olabilir. Bu nedenle taş ile doldurulmuş bir sepetin içerisine saplarından batırılan fırçalar karışmaz ve kirlenmez.

Alet Çantası Organizeri

blank

Alet çantalarında vida ya somun gibi küçük ürünleri koymak için kullanılan bu ürün kız çocuklarının minik minik tokaları için harika bir çözümdür. Tek bir kapağa sahiptir ancak içerisinde bulunan gözlerdeki ürünler diğer gözlerdeki ürünler ile asla karışmaz.

Makyaj Çekmecesi

blank

Makyaj malzemeleri oldukça çeşitlidir. Bu çeşitlilik karmaşa da getirdiği için düzenlemek gerekir. Küçük sepetlere koyulan kalem ya da pudralar ile bu düzenleme sağlanır iken aksesuarları da buzdolabında kullanılan buzluğun bölmelerinde ayrı ayrı tutmak mümkündür.

Banyo Düzeni

blank

Saç düzleştirici ya da maşa gibi aletlerin karışan kabloları ve dağınık görünümü de ince uzun bir sepet ile çözülebilir.

Mutfağa Da Uygun Çözümler

blank

Mutfakta yer alan yiyeceklerin ve toz içeceklerin ayrılması dolayısı ile farklı farklı sepetler hem şık hem de kullanım kolaylığı sağlayan bir durumu meydana getirir. Aradığını bulmak için dakikalarca uğraşmak yerine neyin nerede olduğunu görerek hemen bulmak büyük keyif olacaktır.

Çekmece Tipi Organizer

blank

Üst üste konulan çekmece gibi kullanılan organizeler mutfakta çok işe yarar. Her bir ürünü ayrı ayrı koymak üstelik yer kaplamamasını sağlamak oldukça önemlidir.

Aksesuar Ayracı

blank

Aksesuarların daha küçük olması sebebi ile özellikle yüzük ve küpeler çok karışır. Küpe tekleri kaybolur takım yüzükler bulunamaz. Bu durumu ortadan kaldırmak için buzluktaki buz küpü plastiğini kullanabilirsiniz.

Baharatlık

blank

İlaç kutularında yedi bölme vardır ve her güne ayrı bir kapaklı yapı tasarlanmıştır. Bu alanların her birine farklı bir baharat koyarak sofraya tüm baharatları getirmeden tek bir kap içinde tümünü getirmek mümkündür.

Silikon Askı

blank

Bir metal boruya asılan silikon halkalar ile kolyelerin birbirine dolanması önlenmiş olur. Kolyeyi çıkartırken diğer kolyeler etkilenmez ve takma işlemi de çok kolaydır.

Delik Çöp Kovasını Kapatma

blank

Çöp kovasının delikli yapısını kapatan sicim dolama yöntemi ile yapıştırılarak sağlam bir hale getirilen çöp kovası oldukça uzun bir ömre sahip olur. Görünüm olarak da oldukça orijinaldir.

Cup Cake Kalıpları

blank

Cup cake kalıpları yağlı formdaki kağıtlardan yapılır. İnce ve kaygan yapıdadırlar. Bu nedenle sürekli dağılırlar. Bir klasik kavanoz onları tek bir yerde tutmak için şahane bir fikirdir.

Şamdanı Dönüştürün

blank

Şamdanların üst kısmına silikon sürerek kulak pamuğu ya da normal pamuk kutusu yapıştırılabilir. Böylece ayaklı şık birer makyaj ürünü elde edilmiş olur.

Katlı Servis Tabakları

blank

Bu tabaklar genelde sunumlarda kullanılır ancak komodin üstlerinde oluşan kalabalığı harika bir şekilde toparlama yetisine de sahiptirler. Üst katına ya da alt katına konulan en çok kullanılan ürünler rahatlık sağlar.

Banyo Önerileri

blank

Banyoda sabun ya da duş jellerinin ayrı ayrı durması ve devrilmesi çok sık yaşanılan bir sorundur. Tek bir sepet içine koyarak daha düzgün durmalarını sağlayabilirsiniz.

Baharatlık

blank

Bir panoya kutuları yapıştırarak içine baharat koymak ve bu kutuların kapaklarının şeffaf olmasını sağlamak oldukça şık ve pratik bir uygulamadır ayrıca görsel zenginliğe de katkı sağlar.

Ölçü Kapları

blank

Kavanozların içinde duran ölçü kaplarının çekmecede yarattığı karışıklığı gidermek bir iki sepet edinmek kadar kolaydır. Büyük küçük olarak ayrılan bu yapı kolayca çekmeceyi düzenler.

Kişisel Bakım Ürünleri İçin

blank

Üst üste konulabilen sepetler yardımı ile farklı kişisel bakım ürünleri tek bir noktada istiflenmeden ayrı ayrı yerleştirilmiş olur. Böylece hem aranılan ürünler kolay bulunur hem de karmaşıklık giderilir.

Bu çözüm önerilerini evinde başka alanlara uygulamak isteyenler de rahatlıkla uygulayabilirler. Oldukça pratik olan bu çözümler zaman kazandıran ve hijyenik ortamlar yaratan çözümlerdir. Üstelik maliyet gerektiren adımlar olmadığından herkes evindeki malzemeler ile rahatlıkla çözümleri kendisine uyarlayabilir.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir