Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

DIY Yurt Dekor Fikirleri, DIY Yurt Dekor Projeleri

blank

Bir yurtta yaşamak bir şehirde yaşamanın yollarından biridir, diğer yandan eğer yaşadığınız yurdu dekore ederseniz, hayatınıza eğlence getirmiş olursunuz. DIY Yurt Projeleri’nin güzel yurt tasarımları sayesinde yaşamak istediğiniz alanı nasıl dekore etmek istediğinize karar verebilirsiniz. Işıklandırmadan, süslemeden, dekorasyondan, boyamadan ve yatağınızı dekore etmekten, hangi kısmı ne şekilde organize etmek istediğinize göre her şeyden bahsedebiliriz.

bardaklar-ile-kendin-kap

DIY Yurt Dekoru

Evinizi tasarlamak için kullanabileceğiniz en iyi DIY Yurt Dekor Fikirlerini burada bulabilirsiniz, bu güzel yurt sayesinde bir yurdun ne kadar güzel bir hale getirilebileceğini görebilirsiniz. Gerardo Evi’nden Mina Brinkley’in bu güzel yurt dekorasyonu birden fazla yatağın kullanıldığı yurt odaları için oldukça güzel bir ilham kaynağı olabilir. DIY Yurt Dekor tarafından tasarlanan bu tasarım rahat bir alan oluşturmak için parlak renkli duvar kağıtları ve parlak ışıklandırmalar kullanmış.

DIY Yurt Dekor: Ranzalı Yatak Tasarımı

Daha fazla oksijeni içeride tutmak ve ferah bir hava yaratmak için tasarlanan yüksek tavanların kullanıldığı yerlerde. Rahatlık hissini oluşturmak için DIY Yurt Tasarım Projeleri güzel paneller üzerine gün ışığını kullanabilen paneller eklemiş bulunuyor. Bu DIY Yurt Tasarımı alana rahatlık ekliyor, özellikle de doğal ışığın içeri dolduğu odalarda.

Ranzalı ataklar ile tasarlanmış diğer güzel yurt odası tasarımları, kendileri için gerçekten rahat alanı bulmak isteyen kimseler için oldukça güzel bir fikir olacaktır. Yurtta arkadaşlarınız ile rahat ve güzel bir alanda uyuyabilmek için ranzalı yataklar tasarlayabiliriz. Birçok ev tasarımcısı güzel yurt odaları tasarlamak ve bu görüntüyü tamamlayabilmek adına ranza yataklar kullanıyorlar. Yani eğer yurdunuzu tasarlamak istiyorsanız, DIY Yurt Dekorları size bunu bulmanızda yardımcı olabilir.

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-3

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-9

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-13

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-8

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-11

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-12

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-7

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-15

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-5

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-14

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-2

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-6

kendin-yap-yurt-diy-projeleri-10

kendin-yap-yurt-diy-projeleri

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir