Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Doğal Taşlarla Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Gün geçmiyor ki ortaya yeni bir yaratıcı dekorasyon fikri çıkmasın. Örneğin yolda gördüğünüzde size son derece sıradan görünen taşlarla yaratıcı dekorasyonlar yapılabildiği hiç aklınıza gelir miydi? Sizde farklı dekorasyon fikirlerini uygulamaktan hoşlanıyorsanız son yıllarda oldukça popüler hale gelen bu dekorasyon tarzını deneyebilirsiniz. Görsellerimizi incelemeniz size ihtiyacınız olan ilhamı verecektir. Birazcık beceri ve emekle bu dekoratif ürünleri ortaya çıkarmanız işten bile olmayacaktır. İşin en güzel yanı ise biraz boya kullanmak dışında pekte bir malzemeye ihtiyacınız olmaması. Bahçenize hayat verecek bu objeleri hayata geçirmek için neden hala bekliyorsunuz?

Dekoratif Kedi Figürü

dogal-taslarla-yaratici-dekorasyon-fikirleri-1

Kediler sevimlilikleriyle gönüllerimizi fethetmeyi başaran canlılar. Sizde kedilere karşı sempati duyuyorsanız bahçenizde bulacağınız taşlarla kolaylıkla yapabileceğiniz bu kedi figürünü metal bir kuyrukla tamamlayabilirsiniz. El becerinize biraz olsun güveniyorsanız bu dekoratif kediyi yapmak için bir an önce harekete geçmelisiniz. Bu figürü dilerseniz bahçenizi süslemek için kullanabileceğiniz gibi dilerseniz de evinizin uygun bir köşesini süslemekte faydalanabilirsiniz.

Dekoratif Tırtıl

dogal-taslarla-yaratici-dekorasyon-fikirleri-2

Yine çevrenizde rahatlıkla bulabileceğiniz küçük taşlardan sizde böylesine harika bir tırtıl figürü yaratabilirsiniz. Biraz gayret göstermeniz tırtılın ortaya çıkması için yeterli olacaktır.
Tırtılı yaparken kullanacağınız taşların boyutları ve pürüzsüz olmaları tırtılınızın arzu ettiğiniz kadar güzel olmasını sağlayacaktır.

Dekoratif Ayak Figürleri

dogal-taslarla-yaratici-dekorasyon-fikirleri-3

Basit taşlar ve biraz boya yardımıyla sizde böylesine güzel ayak figürlerini ortaya çıkarabilirsiniz. Kapınızın önünü ya da bahçenizin herhangi bir bölümünü süslemek için bu figürler en büyük yardımcınız olacaktır.

Taşla Dekorasyon Fikri

dogal-taslarla-yaratici-dekorasyon-fikirleri-4

Bahçenizde ya da çevrenizde büyük taşlar mevcutsa sizde bu görseldeki gibi felsefi bir dekoratif ürün ortaya koyabilir ve misafirlerinize sürpriz yapabilirsiniz.

Dekoratif Kuğu Figürü

dogal-taslarla-yaratici-dekorasyon-fikirleri-5

Bahçenizde küçük bir göletiniz varsa sizde böylesine zarif bir kuğu ile onu süsleyebilirsiniz. Kuğuyu oluşturmak için şeklini verebilecek bir taş bulmanız ve kuğunun boynu için metal malzeme kullanmanız şart.

Dekoratif Kurbağalar

dogal-taslarla-yaratici-dekorasyon-fikirleri-6

Bahçesinde neşeli bir ruh hali görmek isteyenler için bu dekoratif kurbağalar en uygun objeler. Kurbağaları oluşturmak için bulacağınız taşları yeşil boya ile boyamanız istediğiniz etkiyi yaratmanızı kolaylaştıracaktır. Kurbağaların gözlerini ise siyaha boyamayı ihmal etmemelisiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

1 Yorum Yapıldı
  1. selim sülek dedi ki:

    Çok güzel görünüyor kurbağata bayıldım.