Bizimle iletişime geçin

Genel

Dolap alırken nelere dikkat etmeli? İşte Ucuz dolap fiyatları

blank

Evlerimizi dekore ederken, daha derli toplu görüntü kazanması açısından olmazsa olmazlarımızdan biridir dolaplar. Banyoda, yatak odasında, çocuk odasında, mutfakta çok amaçlı kullanılan dolaplar günlük hayatta aradıklarımızı rahatlıkla bulabilmemiz için adeta yardımcı görevi üstleniyor. Özellikle mutfak araç ve gereçlerinin tümünü saklayabilecek boyutlara sahip dolapları olan evler bayanların daha çok ilgisini çekiyor. Neticede ev hanımlarının zamanlarının çoğunu mutfakta geçirdikleri herkes tarafından bilinir.

Evini taşımayı düşünenler, yeni evlilik vakti gerçekleştirecek olanlar, evlerine farklı ve yeni bir hava katmak isteyenler, mobilya ev gereçleri haricinde birde dolap modelleri fiyatları ile de ilgilenirler.

İş yerlerinde kullanılan soyunma dolabı, çelik dosya dolabı, metal dolap, metal ranza, çelik para kasası ürünlerinin imalatını yapan GÖKERLER.LTD.ŞT.’den satın alabilirsiniz.

blank

Dolapların kullanım alanları

Banyolarımızda kendi kullandığımız havlu veya misafir havlularının katlı bulunduğu, öteki banyo araçlarının da yerleştirilerek alanın daha sade görünmesi için kullanılır.

Çok amaçlı dolapları kapı girişlerinde ayakkabılar için veya mont, kaban, hırka asmak amacıyla kullanabilirsiniz. Askılık görevini gören bu dolaplar evin girişinin kalabalık görünmesini engellediği gibi, daha şık bir görüntünün oluşmasına da yardımcı olur.

Mutfaklarımızın şık ve güzel görünmesini sağlayan dolaplar uygun perde ve halılarla dekore edildiğinde farklı bir hava katacaktır ev ortamına.

Yatak odalarında veya çocuk odalarında çok sık rastladığımız dolaplar, odalarda bulunan mobilyalarla bir bütünlük içerisinde denilebilir. Yatmak amacıyla kullanılan odalarda kalabalık görüntü istemeyenlerin imkanı varsa giyinme odaları oluşturup dolapları bu odalarda muhafaza etmeleri daha uygun olacaktır.

Aynalı dolaplarla arkalarında bulunan aksesuar bölmeleri kullanılarak hem takılarımızı saklayabileceğimiz hem de aynasından faydalanabileceğimiz dolap çeşitleri de kullanışlı olacaktır. Özellikle genç kızların tercih edeceği dolap çeşitlerindendir.

blank

Dolap çeşitleri

Birçok farklı yerde kullanılan, farklı amaçlar için üretilen dolapların çeşitleri oldukça fazla. Sekiz raflı, dört kapılı, üç kapılı bir çekmeceli olarak ifade edilen dolap çeşitlerinin yanı sıra; tekli modül, kapılı sürgülü, çok amaçlı, askılıklı, aynalı, sepetli, bez dolap, takı ve aksesuar dolapları da mevcuttur.

Dolap alırken nelere dikkat etmeli

Kullanılacağı alana uygun olup olmadığına, bozulan parçalarının onarılmasının kolay olup, parçalarının kolay bulunabilir olmasına, hasarlı bir tarafının olmamasına da özen gösterilmesi gerekir. Bunların yanı sıra hem şık hem de kullanışlı olması gerekir elbette. Ve bayanlar için en önemli özellik temizlendiği zaman iz bırakmamasıdır.

Dolap fiyatları

Dolap fiyatları büyüklüğüne, çekmece raf sayısına, kullanılan malzemesine göre farklılaşıyor. Her bütçeye uygun dolap bulmak mümkündür. En uygun fiyatlar bez dolaplara aittir. Yaklaşık olarak 55 tl den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Özel yaptırılan dolaplar daha pahalı olabiliyor.

Yeni evlenen çiftlerin bazen yaşadıkları en büyük sıkıntılardan biri bir şey alınacağı zaman bayanın fiyatıyla pek ilgilenmeden arzuladığı mobilyayı, eşyayı, dolabı almaya odaklanması; erkeğin ise daha çok fiyatıyla ilgilenmesi ve lüzumsuz huzursuzluklarla karşılaşmalarıdır. Şık tasarımları olan, farklı tarzlarda tamda istedikleri gibi bir dolabı bulup aynı zamanda da uygun fiyatlara sahip olmaları bu sektörün çağa ayak uyduran yapısıyla mümkün hale gelmiştir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir