Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Evinizi Baştan Başa Değiştirecek 25 Duvar Dekorasyon Fikri

27.11.2017
18.843
Evinizi Baştan Başa Değiştirecek 25 Duvar Dekorasyon Fikri

Eğer sonunda duvar rengini değiştirebileceğiniz bir yere taşındıysanız yazımızı okumaya devam edin. Bazılarımız için duvarların alışılagelmiş renginden kurtulmuş olmak yeterince yenileyicidir, fakat diğerlerimiz bu konuyu daha detaylı düşünmek isteyebilir. Peki nereden başlamalı? Sevdiğiniz şeylerden ilham alarak işe başlayabilirsiniz.

Eğer bir kitap kurduysanız, örneğin, hayatınızı etkileyen bir yazarı ya da belli bir kitabı düşünebilirsiniz. Bir fotoğraf ya da özlü söz kullanabilirsiniz. Eğer çocuğunuz blokları seviyorsa, Legolarla süslediğiniz efsanevi bir duvarınız da olabilir.

Her neye karar verirseniz verin, seçtiğiniz tasarımın o an ki dekorasyonunuza uyduğundan emin olmalısınız( ya da yeni yapacağınız dekorasyona) ve tabii ki evin geri kalanına da. Yapılacak en iyi şey var olan birkaç örneğe göz atmak ve kendi fikirlerinizin bir haritasını çıkararak ikisinin de kesiştiği parçaları bulmak.

Kendiniz yapabileceğiniz 25 ilham verici örneğe göz atmak için aşağı inin.

#1– Tokyo’nun merkezindeki Disney Store’da tasarımcıların yaptığı gibi en sevdiğiniz karakteri duvarınıza resmedebilirsiniz.

#2– Tuğladan bir panel kullanarak odaya doku katabilirsiniz.

#3-Bitkilerle süslediğiniz bir duvar kullanarak evinizdeki havanın tazeliğini arttırabilir ve ahşap ve derinin tadına varabilirsiniz.

#4-Maceracı bir çocuğunuz mu var? Çocuğunuzu bu tırmanma duvarı ile meşgul edebilirsiniz(tabii sizin gözetiminizde ve bir güvenlik minderi yardımıyla).

#5-Aile mirasını geçirin.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image