Ev Düzenleme

Duvar Dekorasyonu İçin Renkli Fikirler

9.203
Duvar Dekorasyonu İçin Renkli Fikirler

Duvar dekorasyonu ev dekorasyonunun en önemli unsurları arasında yer almaktadır. Duvarların rengi ile mobilya, perde ve halıların uyumlu olması odanın ambiyansında oldukça önemli faktörlerdir. Duvar dekorasyonunuzu yapabilmek için sadece tablo asmakla sınırlı kalmamalısınız. Kendi iç dünyanızı duvarınıza yansıtabilir ve bu sayede evinizde arzu ettiğiniz huzura kavuşabilirsiniz. Piyasada duvar dekorasyonu yaparken kullanabileceğiniz pek çok dekoratif ürün mevcuttur.

Çiçek Desenli Duvar Sticker

duvar-dekorasyonu-icin-renkli-fikirler-1

Duvar stickerları son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Birçok farklı desen ve renge sahip bu stickerlar arasından sizde kendi zevkinize uygun birini seçebilir ve istediğiniz odanın duvarına yapıştırarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz görselimizdeki gibi oturma odanızın duvarında kullanarak ortamı yumuşatıcı bir etki yaratabilir, dilerseniz yatak odanızdaki boş duvarı süslemek için kullanabilirsiniz.

Kapı Girişi Dekorasyonu

duvar-dekorasyonu-icin-renkli-fikirler-2

Duvar resimli evler bir zamanlar çok modaydı. Son zamanlarda çiçeklerle duvarların süslenmesi tekrar moda olmaya başladı. Çiçek desenli duvar resimleri bilhassa yatak odaları ve çocuk odalarını renklendirmek için kullanılıyor. Çiçekleri kapınızın girişine yaptırdığınız takdirde en son trendi uygulamış olacaksınız.

Duvar Süsleri

duvar-dekorasyonu-icin-renkli-fikirler-3

Bebeğinizin odasında çiçek açmış bir dal figürü olmasını istemez misiniz? Böyle bir fikir sıcak geliyorsa bu görselimizdeki dekorasyonu sizde uygulayabilirsiniz.

Duvar Panoları

duvar-dekorasyonu-icin-renkli-fikirler-4

Geçmişte duvarları süslemek için sadece çini eserler ya da tablolardan faydalanılırken günümüzde görsel açıdan son derece şık pek çok dekoratif ürün kullanma şansına sahip olmuş durumdayız. Duvar panoları birbirinden farklı renk ve desendeki yüzlerce çeşidi ile duvarlarının dekorasyonuna özen gösterenlerin ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor. Her zevke hitap eden bu ürünler sayesinde sizde evinizin ruhunuzu yansıtmasını sağlayabilirsiniz. Görseldeki gibi bir duvar panosu kullanarak odanıza hayat vermeniz mümkün.

Dekoratif Duvar Süsleri

duvar-dekorasyonu-icin-renkli-fikirler-5

Çocuğunuzun odasının sıcak ve sevimli bir hal almasını arzu ediyorsanız sizde görselde görüldüğü gibi dekoratif duvar süslerini kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun adını duvara yazabilir ve çiçeklerle süsleyebilirsiniz.

Kağıt Çiçekler

duvar-dekorasyonu-icin-renkli-fikirler-6

Duvarlarınızın dekorasyonu için size sunacağımız son fikir ise bu muhteşem kağıt çiçekler. Büyük ebatları ile dikkat çeken bu kağıt çiçekleri kullanarak yaptığınız dekorasyonu gören misafirleriniz sizi çok kıskanacak!

Etiketler:

Yorumlar
  1. blank Mesut dedi ki:

    duvara uygulanan kağıt sticker o odanın havasını apayrı güzelleştiriyor

Choose A Format
List
Image