Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Duvar Dekorasyonunda Orijinal Tasarımlar

25.01.2016
24.752
Duvar Dekorasyonunda Orijinal Tasarımlar

Duvarlarınızı kendi istediğiniz gibi süslemek istemez misiniz? Klasik duvar boyalardan sıkıldıysanız sizler için paylaştığımız görsellerden faydalanarak çok değişik duvar dekorasyonları yapmanız mümkün.

1-Değişik Duvar Dekorasyonu Fikirleri

Güzel duvar kağıdı kendiniz yapabilirsiniz-2

Duvarlar evinizin dekorasyonunda hayli önemli bir yere sahip alanlar. Bu yüzden onları farklı şekillerde dekore etmek için biraz çaba göstermeniz gerekiyor. Emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.

2-Boyayla Harikalar Yaratın

duvar-dekorasyonunda-orijinal-tasarimlar-1

İstediğiniz renkte bir boyayı hazırladıktan sonra ister bir boya fırçasıyla duvarınızda dalgalı bir görüntü, isterseniz de bir sünger parçasıyla duvara baskı yapılmış gibi bir görüntü
oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız fırça ve fırçayı hareket ettirme yönteminiz duvarda farklı görüntüler oluşmasını sağlayacaktır.

3-Üçgen Şekilli Dekorasyon

duvar-dekorasyonunda-orijinal-tasarimlar-2

Duvarınızda görselimizdeki gibi üçgen şekillerden oluşan geometrik bir dekorasyon uygulamak istiyorsanız öncelikle istediğiniz şekli duvara çizerek üzerine şeritleri yapıştırın. Duvarı boyadıktan sonra şeritleri sökmeniz ortaya böyle bir görüntü çıkması için yeterli olacaktır.

4-Çocuk Odası İçin Bulut Figürlü Dekorasyon

duvar-dekorasyonunda-orijinal-tasarimlar-3

Kalın bir kartona bulut şekli çizdikten sonra kartonu kesmeniz ve duvarın istediğiniz yerlerine bu kartonu koyarak rulo bir fırçayla beyaza boyamanız bulut dekorasyonlu bir duvarınız olmasını sağlayacaktır.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image