Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Duvar Monteli Televizyonları ve Raflarınızı Dekorda Birleştirmenin 20 Yolu

20.11.2014
9.037
Duvar Monteli Televizyonları ve Raflarınızı Dekorda Birleştirmenin 20 Yolu

Haftalarca televizyonumu duvara monte etmek için salondaki en uygun yeri bulmaya uğraştım. Bu kararı vermek oldukça zor, özellikle de salonunuzdaki mobilyaların dizaynı buna bağlıyken. Duvar monteli televizyonları açık raflarla birleştirmek harika bir fikir çükü zıtlığı daha az belirgin hale getiriyor.

duvara-monte-televizyon-raflari

Burada tuğlalı duvar ile sağlandığı gibi, televizyonunuz için belirli bir alan belirleyin. Eğer çok belirgin durmasını istemiyorsanız, duvarlarınızın rengine yakın bir renk kullanabilirsiniz. Ayrıca duvarın dokusunu belli etmek ve tasarımınızı daha ilginç hale getirmek adına birkaç ışık da ekleyebilirsiniz.

duvara-monte-televizyon-raflari-1

Televizyonu tamamlaması için kullanılan bu geniş raf fikrini çok sevdim. Birçok şeyi saklayabileceğiniz altındaki depo kısımları ile geleneksel televizyon konsolları için iyi bir alternatif.

duvara-monte-televizyon-raflari-2

Tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek kişisel bir dizayn istiyorsanız, sipariş üzerine yapılan mobilyalar en iyi tercih olacaktır. Altındaki kapalı kısım ve televizyon için ayrılmış ilginç bir duvar ünitesi ile bu salon oldukça güzel görünüyor.

duvara-monte-televizyon-raflari-3

Kullanacağınız bir duvar ünitesi kullanışlı olduğu kadar, değindiğiniz noktayı ön plana çıkarmakta da başarılı olacaktır. Şömine duvarları gibi, bu zarif duvar ünitesi de belirlediğiniz alanı evin diğer kısımlarından ayıracak. Basit iki raf ise size yeterli bir alan ve basit malzemeleriniz için alan oluşturacak.

duvara-monte-televizyon-raflari-4

Televizyonunuzu evinizde bulunan duvarlara monte etmek istemiyor musunuz? Bir duvar bölücü ekleyin. Bu resimdekinin oldukça basit bir tasarımı var, çelik demirlerle birleştirilmiş tahtalardan oluşuyor. Bu duvarlar yerden tavana uzanıyor ve bu duvarlara televizyonunuzu monte etmeniz oldukça kolay.

geri1 of 3
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image