Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Duvarınızı Dekore Etmek için 20 Harika Fikir

18.11.2017
6.859
Duvarınızı Dekore Etmek için 20 Harika Fikir

Evinizdeki birçok farklı odanın en iyi özelliklerini ön plana çıkarabileceğiniz onlarca farklı fikir mevcut. Farklı mobilyalar ile farklı dekorlar oluşturabilirsiniz. Birçok farklı eşyayı farklı yerlerde kullanmayı deneyebilirsiniz. Evinizdeki renk şemasını, kumaşları ya da diğer malzemeleri değiştirebilirsiniz. Bunlar dışında da onlarca farklı şey deneyebilirsiniz!

Fakat ne zaman ki evinizin bir bölümünü merkez haline getirmeye karar verirsiniz, işte o zaman duvarlarınızdan birini farklı şekilde dekore etmeniz gerçekten önemli hale gelir. Odanızdaki bir duvarı farklı şekilde dekore etmek, odaya biraz ışıltı katmaktan çok daha fazlasını yapar. Gerçekten bütün tasarımın odak noktası haline gelebilir ve çevresindeki diğer eşyaları da kendi güzelliğiyle harmanlayabilir.

Bütün bunlar göz önünde bulundurulunca, biz de birçok farklı seçeneğe göz atmanın iyi bir seçenek olacağını düşündük. Ve aşağıda tam 20 tane harika örnek oluşturduk sizin için. İnanıyoruz ki aşağıdaki her bir dekorla birlikte, odadaki bir duvarın farklı şekilde dekore edilmesinin yaşadığınız alana neler katabileceğini görebilirsiniz. Sonuç olarak biz de evinizde kullanmayı düşünebileceğiniz bu tasarımları sizlerle tanıştırmak istedik. Hadi bir göz atalım.

1-Uzun Çizgiler

Evin girişinin hemen yanında bulundan bu uzun çizgili duvar içeri giren kimselere adete sıcak bir hoş geldin sunuyor.

2-Takım Oluşturma

Yukarıda gördüğünüz örnekte de odanın bir duvarında kullanılan renk aynı zamanda yatakta kullanılan renk şemasının kararında da etkili olmuş.

3-Aynı Şey

Yine aynı efekt burada kullanılmış fakat burada kullanılan daha açık tolar odaya daha parlak bir görünüm vermiş.

4-Açık Bir Konsept

Bu tarz tek duvar işlemleri de yine açık konseptli evlerde farklı yaşama alanlarının vurgulanmasında kullanılabilir.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image