Bizimle iletişime geçin

Blog

Duvarlarınızı Fotoğraflarınız ile Süsleyin

blank

Duvarlarınızı süslemek istiyorsanız bunu yapmanın en güzel yollarından biri fotoğraflarınızı kullanmak. Farklı fotoğraflarınızı farklı düzenlemeler ile birlikte duvarlarınızı süslemede kullanabilirsiniz. Bu galerimizde fotoğrafların duvarlarınızda nasıl kullanılabileceğine dair fikirlere yer verdik. Buyurun hep birlikte galerimize bakalım.

1. Çocuklarınızın Fotoğrafları ile Duvarlarınızı Süsleyin

duvarlarinizi-fotograflariniz-ile-susleyin-1

Çocuklarınızın fotoğraflarını bastırarak duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Farklı şekillerdeki fotoğraflarınızı galerimizdeki görseldeki gibi bir tasarım yaparak duvarlarınıza asabilirsiniz. Fotoğraf seçimi yaparken fotoğraflarınızı renkleri duvarlarınıza daha uygun olanları seçebilirsiniz.

2. İlişkiniz ile Duvarlarınızı Süsleyin

duvarlarinizi-fotograflariniz-ile-susleyin-2

Otuma odanızın renksizliğinden şikâyetçi iseniz bu tasarım tam size göre, ilişkinizi ve sizi anlatan fotoğraflarınız ile oturma odanızdaki koltuğunuzun üzerine sizde görselimizdeki gibi bir tasarım ile fotoğraflarınızı asarak odanızı renklendirebilirsiniz.

3. Ailenizi Duvarlarınıza Yansıtın

duvarlarinizi-fotograflariniz-ile-susleyin-3

Aile fotoğraflarınızı farklı boyutlarda bastırarak siz de görselimizdeki gibi bir tasarım ile duvarlarınızı canlandırabilirsiniz. Mutlu anılarınızı duvarlarınıza taşıyıp her zaman gözünüzün önünde olmasını sağlamak sizlere her an mutluluk verebilir.

4. Siyah Beyaz Fotoğrafların Şıklığı

duvarlarinizi-fotograflariniz-ile-susleyin-4

Duvarlarınızı süsleyecek fotoğraflarınızı siyah beyaz bastırarak fazlası ile şık bir duvar elde edebilirsiniz. Görselimizdeki gibi baştanbaşa fotoğraf asarak çok farklı ve dikkat çekici bir tasarıma ulaşabilirsiniz.

5. Mutlu Anılar Duvarlarda

duvarlarinizi-fotograflariniz-ile-susleyin-5

Ailenizin ve sizin mutlu anılarını duvarlarınıza taşımanız, keyifli vakit geçirebildiğiniz alanlarda bu anıları hatırlayarak daha da mutlu ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir. Fotoğraflarınızın seçimini ve basımını önceden planlayarak seçtiğinizde çok şık bir tasarıma kavuşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir