Bizimle iletişime geçin

Blog

Ebeveynler İçin Basit Ama Etkili Çözümler

blank

Anne ve baba olmak hiçte kolay değil. Özellikle de çocuklar okul çağına gelene kadar sürekli peşlerinden koşmak gerekiyor. Günlük hayatta başınıza gelebilecek sıradan olaylarda ise kısa zamanda çözüm üretmek zorunda kalabilirsiniz. Bizde bu yazımızda sizlerle hayatınızı kolaylaştıracak bazı önerileri paylaşmak istedik. Çok basit malzemeler kullanarak çocuğunuzun hem eğlenmesini hem de daha güvenli bir ortamda olmasını sağlayabilirsiniz. Görsellerimizi incelediğinizde bu fikirler neden daha önce benim aklıma gelmedi diye hayıflanmanız mümkün.

1-Çamaşır Sepetini Oyun Alanına Dönüştürün

ebeveynler-icin-basit-ama-etkili-cozumler-1

Birçok çocuk su dolu bir küvette oyun oynamaya bayılır. Sizin çocuğunuzda bunu seviyorsa ama küvet onun için fazla büyükse onu çamaşır sepetiyle birlikte küvetin içine yerleştirebilirsiniz. Bu sayede hem çocuğunuz daha güvenli bir ortamda olacak hem de oyuncakları küvetin içinde dağılmayacaktır.

2-Bebek Karyolasından Çadır Yapın

ebeveynler-icin-basit-ama-etkili-cozumler-2

Bahçede yapılacak işleriniz varsa ve küçük çocuğunuzun da gözünüzün önünde olmasını arzu ediyorsanız bebek karyolasının üzerini bir çarşafla örterek onun rahatlıkla oyun oynayabileceği bir mekana dönüştürebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi her gün karşılaşabileceğiniz bazı durumlara pratik bir şekilde çözüm bulmak hiçte zor değil. Önerilerimizi uygulayarak hayatı hem çocuğunuz hem de kendiniz için daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

SONUÇ 🙂

kopan-bebek

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir