Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Eğlenceli ve Yaratıcı Çocuk Ranza Modelleri

19.08.2016
4.057
Eğlenceli ve Yaratıcı Çocuk Ranza Modelleri

Çocuğunuzun eve getirdiğiniz o eğlence demetini hatırlayabiliyor musunuz? Daha dün gibi geliyor değil mi? Başını ilk kaldırdığını, ilk kelimeyi söylediğini, ilk kez yürüdüğünü gibi tüm bu adım taşları gibi onun odasının da değiştiğini görüyor musunuz? Ve tüm bu gelişmeler sırasında her büyüdüğünü görürken odanın da ona uymayacağı ve ona uygun tasarlanması gerektiği, o küçük yatağın ona artık uymayacağını görüyorsunuz. Ve bu geçiş dönemleri esnasında onun odasını nasıl ona uygun olarak tasarlayacağınızı sizlere göstereceğiz.

Bugün o çocukların yatakları daha geniş yelpazelere sahip stilleriyle ve renkleriyle başka bir hale geliyor. Ve bu yataklar her ebattaki çocuğa uyacaktır. Özellikler kız odaları için bu yatakları daha parlak renkler kullanırken aynı zamanda duvarı da bu renge boyayabilirsiniz.

Bu yataklar aynı zamanda çalışma masaları da içerdiği için kızınızdan bir teşekkürü hak edersiniz. Erkek çocuğunuz için daha klas renkler seçerken mini kütüphane onların çizgi romanlarını ve küçük aletlerini oraya koymalarını sağlayarak onun kalbini kazanabilirsiniz.
Daha önceleri büyüklerin bildiği ranza yatakları modernize ederek çocuklara uygun yataklar kullanılıyor. Nasıl modern günlerde yaşıyoruz!

eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-1 eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-2 eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-3 eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-4 eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-5 eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-6 eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-7 eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-8 eglenceli-yaratici-cocuk-ranza-modelleri-9

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image