Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Eksi Ahşap Kasaların Yeni Hallerine Hayran Kalacaksınız!

29.11.2015
13.069
Eksi Ahşap Kasaların Yeni Hallerine Hayran Kalacaksınız!

Kendi kendimize yaptığımız tasarımların avantajları; para ve zaman kaybettirmemeleri olarak gösterilebilir. Bu galerimizdeki ilham yardımı ile tasarlayabileceğimiz yeni raflarımızın, çekmecelerimizin hatta dolaplarımızın da ortak özelliği onları da para ve zaman kaybetmeden hazırlayacak olmamız. Bu tasarımımızda eski ahşap kasaları yeni birer görünüme kavuşturmayı amaçlıyoruz. Marketlerden ve manavlardan da çok kolay temin edebiliriz bu kasaları nasıl olsa işleri bitince onlara ihtiyaçları kalmıyor. Ama bizim yeni tasarımımız için oldukça ihtiyacımız var. Hadi biraz ilham alalım!

1. Çocuk Odası Rafları

ahsap-kasalari-degerlendirme-fikirleri-1

Eski ahşap kasaları, durumuna bağlı olarak- önce küçük bir zımparalama işlemi gerekebilir – istediğimiz renklerde boyuyoruz. Ve ardından üst üste yerleştiriyoruz. İşte çocuk odası için
rengârenk bir dolap hazır.

2. Hem Puf Hem Komidin

ahsap-kasalari-degerlendirme-fikirleri-2

İki ahşap kasayı istediğimiz renge boyayıp birbirine monte ettikten sonra üzerlerine bir minder ekliyoruz, isteğe bağlı olarak tekerlekleri de tasarımıza ekledik mi işlem tamam!

3. Rengârenk Çekmeceli Dolaplar

ahsap-kasalari-degerlendirme-fikirleri-3

Ahşap kasaları istediğimiz şekilde boyadıktan sonra, çekmecelerimizi de hazırlıyoruz. Ve işte birbirinden tatlı yeni dolaplarımız.

geri1 of 3
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image