Bizimle iletişime geçin

Mutfak

Gösterişli Masalar İçin Sizi Etkileyecek En İyi 34 Masa Örtüsü Modelleri

blank

Gösterişli masaların zeminini oluşturan masa örtüleri davetlerdeki yemekler ve masa kadar önemli bir yere sahiptir. İyi bir masa örtüsü zarif olur ve yemeklerin önüne geçmez. Dikkatli bakıldığında ise özellikleri göz doldurur. İyi bir yemek masası leke tutmayan, kırışmayan özelliklerde olursa modelinin yanında oldukça donanımlı olduğu kabul edilir. Masa örtüsünün boyu masanın kaç kişilik olduğu gibi detaylar ile belirlenebilir.

Günlük kullanımlar için ayrı masa örtüleri kullanılırken daha özel günler, özel davet masaları için ise daha özenli masa örtüleri kullanılır. Bu nedenle masa örtüleri de çeşit çeşittir. Herkesin zevkine göre masaları donatması için farklı farklı desenler ve tasarımlar ile oluşturulan masa örtüleri arasından her zevke hitap edecek örtüyü bulmak zor olmayacaktır. İşte sizi etkileyecek en iyi 34 masa örtüsü modelleri.

Masayı Gösteren Modellerblank

Masa örtülerinde masanın ve örtünün aynı anda dikkat çekmesini isteyen kullanıcıların tercih ettiği modellerden birisi olan sadece masanın orta kısmını kaplayan örtü bir kumaş formundan çok daha farklı bir yapıda masaları süsler. Dikdörtgen uzun masalar için daha uygun olan bu model açık renklidir.

Renkli Desenli Masa Örtüsü

blank

Masa örtülerinde sıkça kullanılan figürler arasında yer alan baklava dilimi modeli minik yapısı ile dikkat çeker. Büyük dikdörtgen masalar için tasarlanmış olan bu modelde detaylı bir görünüm vardır. En alttan başlayarak siyah rengi ile yer alan modelde beyaz, sarı, beyaz açık mavi renkleri sırası ile dilimli modelin arasında uzanır.

Her zevk için her ev ve her masa için uygun örtüyü bulmak için rengarenk ve desen desen modeller arasından seçimler yapılabilir. Mutlu masalar için kusursuz örtülerin içerisinde size hitap eden desenleri de bulabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir