En Trend Tığ İşi Patik Modelleri ve Yapımı

İçindekiler
  1. 1. Babet Şeklinde Patik Modelleri ve Kolay Yapım Tekniği
  2. 2. Patikleri Süs ve Malzemeler İle Detaylandırın
  3. 3. Dışarıda Kullanıma Uygun Patik Modelleri

El işi geleneklerimiz arasında en çok tercih edilen ve kış mevsiminde ayakların sıcak kalmasını sağlayan tığ işi patik modelleri, her sezon yeni trend seçenekleri ile gündeme gelmektedir. Hem ev içerisinde de şıklığın devam ettirilmesi hem de çoraba göre daha kullanışlı ürünler olması sayesinde her yaştan kullanıcıya da hitap eder. Örgü işine yeni başlayanların mutlaka denemesi gereken tığ işi patik modelleri, kısa sürede öğrenilir ve kolayca tasarlanabilir. Dışarıda hazır olarak satılan modellerin yanında isteyen herkes kendi özgün tasarımlarını da oluşturabilir. Bu örnekler de 2017 senesinin en trend tığ işi patik modelleri olarak bilinmektedir. Örgü teknikleri ile de oldukça kolaydır ve özgün detaylardan oluşmaktadır. Ev hanımlarının bir arada keyifle gerçekleştirdiği bu işlemelerde, çocuklar ve gençler için de çok modern ürünler tasarlanabilir. Misafirlikte terlik giymek yerine patik giymeyi tercih edenler ve rahatlığına önem verenler için de büyük avantaj sağlar. Siz de patik modellerini kendi el emeğiniz ile hazırlamak istiyorsanız, bu örneklere mutlaka göz atın. Kısa sürede tığ işi patik modelleri konusunda siz de kendinizi geliştirebilir ve daha özgün modeller tasarlayabilirsiniz. Hem kendinize hem de sevdiklerinize 2017 senesinin en trend modellerini kolayca hazırlayın ve dilerseniz bu ürünler ile kazanç elde edin.

1. Babet Şeklinde Patik Modelleri ve Kolay Yapım Tekniği

Tığ İşi Patik Yapımı

Klasik penye patik modellerinin yerine artık babet şeklinde tasarlanan ve giyildiği zaman ayakkabı izlenimini veren modeller daha çok tercih ediliyor. Dilediğiniz malzemeler ve fikirler ile süsleyebilir ve daha şık hale getirebilirsiniz.

2. Patikleri Süs ve Malzemeler İle Detaylandırın

Sıradan ve sade modeller ile tasarlanan penye patiklerinizin üzerinde kurdele, düğme, boncuk, taş ve buna benzer ürünler ile hareketlilik kazandırmayı ihmal etmeyin. Farklı renklerdeki her ürüne süs ve detay malzemeleri çok yakışacaktır.

3. Dışarıda Kullanıma Uygun Patik Modelleri

Tığ İşi Patik Modelleri

Örnekteki modeller, misafirliğe gidildiği zaman giyime daha uygun olacaktır. Renk ve süs seçenekleri ile dışarıda giyilecek kombine uygun şekilde de tasarlanabilir.

Tığ işi patik modelleri ile siz de sevdiklerinize ve kendinize modern ve kullanışlı atikler hazırlayabilirsiniz. Kış mevsiminin vazgeçilmezlerinden birisi olan patikleri artık hazır almak yerine siz de kolayca üretebilir ve özgün modellerinizi keyifli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Annelerimizin hatta anneannelerimizin oldukça usta olduğu patik örgülerinde ve tekniklerinde, mutlaka fikirlerini alarak