Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Enza Home Farkıyla Stil Sahibi Yatak Odaları

28.09.2017
2.250
Enza Home Farkıyla Stil Sahibi Yatak Odaları

Dünyanın tanınan dekoratörleri tarafından bu yılın dekorasyon trendleri olarak huzur, dinginlik ve doğallık başlıkları öne çıkarılıyor. Türkiye’de mobilya sektörünün dekorasyon rehberi konumunda bulunan Enza Home, yılın dekorasyon modasına uygun olarak açık renklerin yerini doğal çağrışımlar uyandıran toprak tonlarının aldığı bir koleksiyon ile karşınıza çıkıyor. Toprak tonlarının rustik yapısı ve mat görünümü özellikle huzurun büyük önem arz ettiği yatak odası gibi iç mekanların dekorasyonlarında teknolojiden uzak dönemleri hatırlatarak biraz olsun sessiz, sakin, doğal bir ortam oluşmasına yardımcı oluyor. Yatak odalarınızı Enza Home şıklığı ile dekore ederek sizi hem görünümüyle hem de dokusuyla rahatlatan bir odaya sahip olabilirsiniz.

Huzur Veren Yatak Odaları

Enza Home Farkıyla Stil Sahibi Yatak Odaları

Yatak odalarının dekorasyonunda odanın görünümünün huzur verici ve dinlendirici olması en temel iki kullanıcı kriteri olarak göze çarpıyor. Enza Home tasarımcıları, koleksiyondaki ürünleri bu beklentileri karşılamayı temel amaç edinerek tasarlıyor. Bu beklentiye uygun yatak odası takımları ve bu takımların tamamlayıcısı rolündeki ev tekstili ürünleri Enza Home tarafından satışa sunuluyor. Modası asla geçmeyen, her dönemin gözdesi olan şık ve sade yatak odası takımları bu yıl da yatak odanızın hem dinlendirici havasına hem şıklığına katkı sağlamak amacıyla beğenilerinize sunuluyor. Siz de Enza Home’un çağı yakalayan tarzına yatak odanızda yer vererek doğallığı, huzuru ve şıklığı yatak odanıza taşıyabilirsiniz.

Doğallık ve Şıklığın Kompozisyonu

Yatak odanızı modaya uygun, doğal, huzur verici ve şık bir görünüme kavuşturmak adına Enza Home’un stil sahibi yatak odası takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu takımların parçası olan şifonyer, komodin ya da gardırop gibi eşyaları toprak ya da ceviz renk tonlarından seçmek doğal bir görünüm sağlıyor. Yatak odasının döşemelerinde ve tekstil ürünlerinde canlı renkler ve desenler kullanarak bu doğal ve dinlendirici görünüme ayrı bir hava katılabiliyor. Yatak odası takımları için yatak başlığı eskiden beri vazgeçilmez bir parça olarak göze çarpıyor. Asla modası geçmeyen asil ve şık görünümlü kapitoneli yatak başlığı modellerinden birini seçebilir, odanızın görünümüne şık bir dokunuş yapabilirsiniz.

Yatak Odasında Fark Yaratan Tamamlayıcılar

Toprak tonlarının doğallığına ek olarak koleksiyonda Uzakdoğu ya da Akdeniz esintisi içeren desenlere sahip Enza Home ev tekstili ürünleri bulunuyor. Bu ürünler yatak odalarının dekorasyonunda daha sıcak, samimi ve doğal bir atmosfer oluşmasına katkı sağlıyor. Yatak örtüsü ve nevresimleri doğal desenlerle bezeli olanlarla değiştirerek yatak odanızda doğal, huzur veren ve iç ferahlatan bir hava estirebilirsiniz. Yine bu desenlerle bezeli minder kılıfları ile odanızda çok sayıda minderden oluşan bir dinlenme köşesi oluşturabilirsiniz. Bu dinlenme köşesi ile yatak odanıza dinlendirici bir alan kazandırırken aynı zamanda odanızın görünümüne hoş bir hava katabilirsiniz.

Tasarım mobilya konusunda Türkiye’nin en önde gelen markası olma iddiasıyla kurulmuş olan Enza Home, Yataş markasının yıllardır Türkiye mobilya piyasasında sahip olduğu tecrübe ve kullanıcılarda yarattığı saygınlığın üzerine stil sahibi dokunuşlar eklemiş bir marka olarak öne çıkıyor. Yataş markasının sahip olduğu gelişmiş üretim olanakları ve dağıtım ağı sayesinde Enza Home, modern ve stil sahibi tasarımlı mobilya modellerini avantajlı fiyatlarla sunuyor. Tüm bu sebeplerden ötürü, incelikle tasarlanmış yatak odası mobilyaları ve ev tekstili ürünlerine sahip olmak istiyorsanız Enza Home’un yatak odası fiyatları hakkında bilgi alabilir, beğendiğiniz ürünlere piyasa koşullarına kıyasla avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image