Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Epoksi Zeminler ile Evinizin İç Tasarımını Tamamen Değiştirin

23.07.2017
10.988
Epoksi Zeminler ile Evinizin İç Tasarımını Tamamen Değiştirin

Her iç tasarımcının da dediği gibi doğru zemin odaya ya daha güzel bir hava katar veya daha kötü yapar. Evinizi tasarlarken veya yeniden dekore etmek istediğinizde özellikle göze güzel gelecek olan seçeneklerden yana oyumuzu kullanırız ki özellikle buralarda kullanacağımız mobilyalara da uyumlu olmasını isteriz. Peki aklınızda zemin için harcayacağınız ne kadar paranız var?  Son günlerde bu epoksi zeminler baya revaçta olmaya başladı ve kendin yap ile herkes istediği gibi kendi evini düzenlemeye başladı. Bu epoksi zeminler sayesinde zemininizin isterseniz parlamasını isterseniz de 3 boyutlu olarak görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.

Zemininizin tekrar elden geçirilmesi odanıza farklı bir hava katacak ve daha hoş gözükmesini sağlayacaktır. Hemen aşağıda sayısız şekilde bu zeminlerin nasıl olduğunu görebilirsiniz.

İç tasarımda harika bir oda yaratmak istiyorsanız işe zeminden başlamanız gerekiyor.

Son günlerde bu epoksi zeminler gerçekten çok moda oldu ve böylelikle iç tasarımlarda neredeyse sonsuz sayıda seçenekler oluşmaya başladı.

Epoksi zeminler sayesinde odalarınız artık o sıkıcı ve bunaltıcı görünümden kurtulacak ve daha güzel ve eğlenceli bir hale gelecek.

Bu harika fikirleri yaparken köşe kısımlar biraz karışık olabilir. Ancak sonuçlar kesinlikle harcanan emeğe ve zamana değecektir.

Bu zeminlerin en basit uygulamaları evinize 3 boyutlu bir görünüm kazandıracak parlaklığın ve lüksün hissiyatını sağlayacaktır.

Bu parlaklık sayesinde seçkin görünüm kazanacak ve sıkıcı görünümden kurtulacaksınız.

İnternette bu zeminlerin nasıl uygulandığını ve nasıl farklı şeyler yapıldığını bulabilirsiniz.

Böylece zemininize 3 boyutlu görünüm kazandırabilir ve şahesere dönüştürebilirsiniz.

Ne kadar muhteşem değil mi? İlk önce istediğiniz bir katmanı yayın sonra üzerine 3 boyut kazandırmak için epoksi zemini uygulayın ve baharın o güzel hissiyatını ortaya çıkarın.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image