Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Eski Beşikleri Yeni Mobilyalara Dönüştürme

Çocuğunuz sizin gözünüzde her zaman bebek olarak kalsa da bu gerçekleri değiştirmiyor. Çocuğunuzun büyüdüğünü artık beşiğine sığmamasından anlayabilirsiniz. Peki bu beşiği nasıl değerlendirebilirsiniz? Eğer çevrenizde beşiği vereceğiniz kimse yoksa sakın atmaya kalkışmayın, zira bu beşiği biraz çabayla çok daha farklı bir mobilyaya dönüştürebilirsiniz.

Beşikten Mobilyalar

Çocuğunuzun eski beşiğini değişik renklere boyayarak ve dizaynını biraz değiştirerek ortaya farklı mobilyalar çıkarmanız mümkün. Bu konuda görsellerimiz size ilham verecektir.

1-Beşikten Salıncak Yapımı

eski-besikleri-yeni-mobilyalara-donusturme-1

Beşikten salıncak yapmak için kenarlarını çıkartıp çakmanız ve canlı bir renge boyamanız yeterli olacaktır. Salıncağı kalın ipler yardımıyla bahçenize ya da balkonunuza kurabilirsiniz.

2-Beşikten Oyun Evi

eski-besikleri-yeni-mobilyalara-donusturme-2

Beşiğin yan kenarlarından birini çıkarıp ters bir şekilde beşiği yere koyduktan sonra zeminine renkli bir minder koyun. Böylelikle ortaya harika bir oyun alanı çıkarmış olacaksınız. Bu alanı
çocuklarınız oyun oynamak için kullanırken sizde beşiğin üstünü çeşitli eşyaları koymak için değerlendirebilirsiniz.

3-Çalışma Masası

eski-besikleri-yeni-mobilyalara-donusturme-3

Eski beşiğin bir tarafını çıkartarak çalışma masası haline dönüştürmeniz mümkün. Minik sandalyeler ve masanın kenarına asacağınız bir tahta çocuklarınızın burayı ders çalışma alanı olarak benimsemesine yardımcı olacaktır.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.