Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Eski Dergileri Ev Dekorunda Kullanmanın 22 Farklı Yolu

25.11.2017
6.238
Eski Dergileri Ev Dekorunda Kullanmanın 22 Farklı Yolu

Uzun zamandır kullanmadığınız fakat atmaya da kıyamadığınız, o yüzden de raflarınızda tozlanmaya mahkum kalan dergileri okumayı çok mu seviyorsunuz? Bu konuda bir şeyler yapabilirsiniz. Tabi istiyorsanız dergileri biriktirmeye devam edebilirsiniz o ayrı, fakat burada bahsettiğimiz dergilerinizi farklı bir şekilde kullanıp, bambaşka bir şey oluşturmak. E zaten çoktan okudunuz, bitti. Değil mi?

Yani eğer eski dergilerinizi yeni şekillerde kullanmak istiyorsanız, sizin için renkli eski magazinlerinizi kullanarak tamamlayabileceğiniz rengarenk kendin-yap projeleri toparladık. Bu sayede eski dergilerinizi atmak zorunda kalmayacak, onları bambaşka ve heyecan verici bir şekilde kullanabileceksiniz. Mobilyalarınızı süsleyebilir, bir kase yapabilir ya da duvarlanızı renklendirmesi için bir sanat eseri ortaya çıkarabilirsiniz. Sizin için toparladığımız bu listeye bir göz atmak için aşağı inin.

1-Dergi Taburesi Yapma

Eski dergilerinizi tekerlekli tahta bir platformun zerine yerleştirin ve bir kemer yardımıyla birbirlerine tutturun, işte eviniz için oldukça yaratıcı bir görünüş!

2-Kendin-Yap Ev Dekorasyonu/Dergileri Yeniden Değerlendirme

Bu da kalemleriniz ve ofis araçlarınız için depolama alanı oluşturmanın oldukça yeni ve yaratıcı bir yolu. Eğer videoyu izlerseni nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer bu yapıyı boyarsanız çok daha güzel de durabilir.

3-Eski Dergilerden Duvar Sanatı

Gerçekten çok sevimli duvar sanatları mevcut burada! SAdece birkaç dergi sayfasını rulo haline getirin ve farklı şekiller oluşturacak bir şekilde bir tahtanın üzerine yerleştirin. İşte sanat eseriniz tamamlandı bile!

4- Eski Dergilerden Bardak Altlığı

Ayrıca eski dergilerinizi bardak altlığı oluşturmak için bu resimde görüntüğü gibi de kullanabilirsiniz. Bardak altlıklarınız için birçok farklı rengi kombine de edebilirsiniz tabii ki. Bunları küçükken ben de çok yapardım!

5-Akordiyon-şeklinde Eski Dergilerden Saat

Ayrıca eski dergilerinizi akordiyon şeklinde katlayıp sonrasında ortasına bir saat mekanizması yerleştirerek bir saat de oluşturabilirsiniz. Oldukça basit ve sade.

6-Çocuk Odası

Dergilerden çizgiler kestikten sonra bir tahtaya yapıştırın, sonrasında ise bir desen çizdiğiniz siyah bir kağıdı renkli dergi parçalarının üzerine yapıştırın. Ta-Da! İşte oldukça renkli bir duvar dekorunuz oldu!

geri1 of 8
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image