Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Eskimiş Eşyalarını Çöpe Atmadılar, Bunun Yerine Kullandıkları Yöntem…. İNANILMAZ.

29.11.2017
21.187
Eskimiş Eşyalarını Çöpe Atmadılar, Bunun Yerine Kullandıkları Yöntem…. İNANILMAZ.

Eski ve kırık dökük eşyalarınızla karşılaştığınızda, birçok insan o eşyaları çöpe atmaktan başka çare göremez, hem de bunu hiç ikinci kez düşünmeden yaparlar. Bu eşyaları işe yaramayacak çöpler olarak görebilirler yalnızca. Yani, bu bir kayıp sayılmaz tabi ki ama birinin çöpü başkasının hazinesi haline gelebilir.

Kullanılan malzeme sizin eski bir eşyanız da olsa, bir ikinci el dükkanından edindiğiniz bir eşya da olsa, ya da bir arkadaşınızın eskisi de olsa, o eşyayı başka bir yerde yeniden değerlendirebileceğinizi hatırlamalısınız. Mobilyaları baştan yaratma diye bir şey gerçekten var  ve düşündüğünüz kadar zor bir şey değil.

Kendi evinizdeki eski eşyaları kullanarak yeni şeyler oluşturmanız için sizin için aşağıda derlediğimiz projeler bir göz atabilirsiniz.

#1-Bütün kapak ve çekmecelere beğendiğiniz bir duvar kağıdının desenlerini yapıştırarak eski dolabınızı yeni ve göz alıcı hale getirebilirsiniz.

#2-Trajik şekilde çirkinleşen eski deri kanepenizi yepyeni bir safari bencine dönüştürebilirsiniz.

#3-Eski aynanızın solmuş çerçevesini metalik altın rengiyle spray boya kullanarak yenileyebilirsiniz.

#4-Eğer tozlanmaktan başka bir işe yaramayan eski bir piyanonuz varsa onu parçalayıp bu harika kitaplığa sahip olabilirsiniz.

#5-Eski bir tepsinizi spray boya kullanarak beyaza boyayıp, tutacak kısımlarını ise iple sararak yepyeni ve modern bir tepki sahibi olabilirsiniz.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image