Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
  • Anasayfa
  • Blog
  • Eşyaları Yerleştirmek İçin Muhteşem Fikirler

Eşyaları Yerleştirmek İçin Muhteşem Fikirler

Eviniz küçük olduğu için eşyalarınızı koyacak yer bulma konusunda sıkıntı çekiyorsanız hiç üzülmeyin. Bunun yerine yaratıcı bir şekilde düşünerek evinizde bulunan ancak boş duran alanları değerlendirmeye çalışın. Diyelim ki mutfağınızdaki tabak çanakları ve gıda malzemeleri koyacak yeterli alanınız yok ya da ayakkabılarınızı nereye sığdıracağınızı şaşırıyorsunuz.

Öncelikle tam olarak neye ihtiyacınız olduğuna karar verin ve sonrasında ise yaratıcı tasarım fikirlerinden faydalanın. Örneğin merdiven altları ve hatta merdiven basamakları bile bu yaratıcı fikirler sayesinde eşya koyabileceğiniz alanlara dönüşebiliyor. Görsellerimizi inceleyerek bu alanları nasıl kullanabileceğiniz konusunda esinlenmeniz mümkün.

1-Pratik Mutfak Tezgahı

esyalari-yerlestirmek-icin-muhtesem-fikirler-1

Mutfakta kullandığınız malzemeleri saklamak için sizde görselimizdeki gibi modern dizaynlardan faydalanabilirsiniz. Derin çekmeceler sayesinde başka yerlere sığmayan blender gibi aletleri rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Tüm görsellerimizi incelediyseniz mutlaka sizde eviniz için yeni bir tasarım fikrine sahip olmuşsunuzdur. Bu fikrinizi bir an önce hayata geçirerek yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.

escort bayan