Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Etkili 15 Ev-Ofis Düzenleme Fikri

Ev-ofisler genellikle dağınık ve kalabalık durmaktadır ve durum bu olmadığı zaman da o kadar soğuk dururlar ki küçük bir küpün içinde çalışmaktan farksız olur. Fakat böyle olmak zorunda değil! Hem güzel görünen, hem düzenli hem de oldukça fonksiyonel bir ofise sahip olabilirsiniz. İşte sizin için evinizdeki ofisinizi harika hale getirmenize yardım edecek birkaç ipucu.

1-Duvarlardaki Kasalar

Rafınız yok mu? Sakın endişelenmeyin! Birkaç ahşap kasayı duvarınıza asarak hem oldukça vintage hem de güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

2-İşlevli Cepler

Artık ceplerin kullanıldığı tek yer kıyafetler değil! Kolayca erişim sağlamak istediğiniz küçük eşyaları depolamak için bu cepleri duvarınızda da kullanabilirsini. Ne kadar da pratik!

3-Gizli Yazıcı

Hiç kimse yazıcısının öyle ortalık yerde durmasını istemez. Hem kalabalık ve çirkin bir görüntü oluşturur, hem de kendinizi ofiste hissettiğiniz için evinizin rahatlığına varamazsınız. Bu durumu yazıcınızı bir dolabın içine gizleyerek değiştirebilirsini.

4-Küçük Alanda Büyük İşlev

Eğer eşyalarınızı koymak için çok fazla alanınız yoksa, duvarlarınızı daha alternatif şekillerde kullanabilirsinizé Kim demiş beyaz bir tahtanın yanında kara tahta kullanamazsınız diye?

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.

escort bayan