Bizimle iletişime geçin

Fikirler

Ev için 7 Portmanto Dizayn Fikirleri

blank

Portmantolar giriş veya arka çıkış olabilirler. Giriş olarak kullanıldığında misafirlerinizin ilk olarak göreceği yerlerdir. Evinizde ceketler ve ayakkabılar için dizayn edilmiş bir yer olması organize etme açısından çok faydalı olacaktır özellikle bir çok misafiri birden ağırlarken. Portmantoda yaratıcı olmanın bir çok yolu vardır. Sergilemek ve dekore etmek için ilginç bir bölüm olabilir.İşte Portmanto’nuzu dekore etmek için ilham alabiliceğiniz birkaç dizayn fikirleri.

Tasarımcı Portmanto

En öz biçimdeki West Elm ilhamlı Portmanto size nasıl dekore etmeniz konusunda birkaç fikir verebilir. Birçok mükemmel eşyalar ile dolup taşıyor. Bu resimde nasıl yapıcağınızı gösteriyor.

Portmanto-modelleri-ve-fikirleri

Organize Portmanto

Portmanto’ların başlıca özelliği etrafta durmasını istemediğiniz eşyalarınızı organize etmenizdir. Portmanto’nuzu raflar, kutular, kancalar ve eşyalarınızı biryerde toplayabilicek herşey ile organize edebilirsiniz. Portmanto’nuzu organize etmeniz “al ve git” yapmanızı sağlar.

Portmanto-modelleri-ve-fikirleri-1

Küçük alan Portmanto

Birçok ev Portmanto için özel bir alana sahip değil. Ancak bu problem değil; eğer girişe yakın boş alan bulabilirseniz burayı portmanto olarak kullanabilirsiniz. Basit bir şekilde bir kanca rafı ve tabure ile misafirlerinize eşyalarını nereye koymaları gerektiğini gösterebilirsiniz.

Portmanto-modelleri-ve-fikirleri-2

Basit ve Temiz Portmanto

Eğer çok fazla dağınıklık ve trafik istemiyorsanız, dekoru bir kenara bırakıp temiz görünümlü duvar kağıtları ve küçük dokunuşlarla süsleyebilirsiniz. Kullanışlı bir portmanto yerine estetik olarak tatmin edici bir Portmanto tercih edebilirsiniz. Seçim sizin.

Portmanto-modelleri-ve-fikirleri-3

Çocuk Dostu Portmanto

Portmanto belkide en çok çocuklar için gerekli olabilir. Çocukların ceketlerini ve çantalarını etrafa atmaları yerine onları için ayrı ayrı bölmeler yapabilirsiniz.

Portmanto-modelleri-ve-fikirleri-4

Kutular ile Kendin Yap Portmanto

Birkaç stratejik tahta kutular ile portmanto yapmak oldukça kolay. Birkaç kancayı bir tahta parçasına takarak ceket kancası yapabilirsiniz. Yapımı çok kolay ve oldukça şık görünümlü bu portmanto’yu gereksiz eşyalarınızı değerlendirerek oluşturabilirsiniz.

Portmanto-modelleri-ve-fikirleri-5

Endüstriyel Portmanto

Endüstriyel görünümlü bir portmanto birkaç iskele boruları ve kanca ile oluşturulabilir. İlginç bir dizayn için metal borular tahta raflar ile kombine edilebilir.

Portmanto-modelleri-ve-fikirleri-6

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir