Bizimle iletişime geçin

Bahçe

Ev içinde minik bahçeler

blank

Evlerinizin yada farklı yaşam alanlarınızın içerisinde minik bahçeleriniz olsun ister miydiniz? Size doğayı hatırlatacak her baktığınızda rahat bir nefes aldıracak minik, çok şirin ama yeşil mi yeşil bahçelere sizlerde kolayca sahip olabilirsiniz. Nasıl mı?

1. Fanus içinde şahane bahçeler…

ev-icinde-minik-bahceler

Cam fanuslarınızı değerlendirerek ortaya çok şık dekoratif ve göz alıcı minik bahçeler çıkartabilirsiniz. Görsel bir görüntü için fanusların en dibine renkli taşları ekleyerek üzerine biraz toprak ve sevdiğiniz minik çiçekleri ekleyerek ortaya istediğiniz minik bahçe görüntüsünü kolayca çıkartabilirsiniz. Bazen iri cam kadehleriniz ile de şahane fikirler üretebilirsiniz.

2. Dağlar, taşlar bahçeler…

ev-icinde-minik-bahceler-1

Küçük bir fanus içerisinde sizlere huzur verecek birçok şey bir arada bulunsun ve sizlere huzur sunsun ister miydiniz? Taş ve kapa parçalarını kullanarak ortaya çıkardığınız yapınızın üzerinde yer alan yeşil yosunlar ve kayaların bir yerinde hayat bulan yeşil bitkiler, hepsi ve daha fazlası mümkün sizlerde bu şekilde huzur ve rahatlık sunan bir minik bahçeye sahip olabilirsiniz.

3. Bir bardak minik orman…

ev-icinde-minik-bahceler-2

Bir bardak su yerine bir bardak minik bahçeniz olsun elinizde… Her baktığınızda keyif alın, yudum yudum içemezseniz de buram buram keyif alırsınız yaşadığınız hayattan. Evinizin en güzel yerine konumlandırarak her defasında bahçenizin büyümesine şahitlik edebilirsiniz. Hem sağlıklı hem dekoratif. Birkaç kaktüs birkaç adet te çakıl taşı ile şahane bir orman sizlerin de evlerinde yer alabilir.

4. Küçücük fanus içerisinde kocaman bir dünya…

ev-icinde-minik-bahceler-3

Bir küçük fanus içerisinde kocaman bir dünyaya yer verebilirsiniz. İstediğiniz biçimde düzenleyebilir. İstediğiniz biçimde süsleyebilirsiniz. Sadece düşleyerek sizlerde küçük bir fanus içine hayallerinizi resmedebilirsiniz.

5. Yosunlar ve kayalar…

ev-icinde-minik-bahceler-4

Yosunlar ve kaya parçalarını kullanılarak sizlerde aradığınız yeşil görüntüyü masanızda bulundurabilirsiniz. İster evlerinizde isterseniz de iş ortamlarınızda bu özel minik bahçeleri bulundurabilirsiniz.

Farklı özelliklere sahip küçük süs bitkilerini kullanarak fraklı oluşumlara neden olabilir ve elde ettiğiniz görsellerden etrafınızdaki kişilerden tam not almayı başarabilirsiniz. Bu özel dekoratif fanusları istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Özellikle güneş alan cam kenarları ideal noktalar olabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir