Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Ev ve Ofis Dekorasyon İçin Kanvas Tablo

04.07.2017
1.678
Ev ve Ofis Dekorasyon İçin Kanvas Tablo

Bahar geldiği gibi ortamdaki eksiklikler göze çarpmaya başlıyor gibi. Bunun önüne de bütçemize uygun dekorasyon ürünleri ile geçebiliriz. Kendi zevkimize uygun ve bütçemize uygun dekor ürünleri ile evimizi güzelleştirmenin en basit yolu internet ten biraz bilgi sahibi olmaktan geçiyor.

Son yıllarda olmazsa olmaz ürünlerin başında dekoratif aynalar ve kanvas tablo gelmektedir. Evlerimizde oturma guruplarının arkasına konumlandırılan aynalar, yemek masalarında duvarlarında tercih edilmektedir. Atldekor.com web sitesinden ayna modellerine inceleyebilir tarzınıza uygun modeli seçebilirsiniz. Duvarlarımızın yanı sıra artık dresuar ve tv üniteleri de aynalı olarak evlerimizde yerini almaktadır. Dresuarlar fiyat konusunda biraz yüksek olsa da oldukça popüler durumdadır.

Başka bir duvar dekorasyon ürününden bahsedecek olursak tabii ki de tablolar. Kullanım olarak yağlı boya ve kanvas tablo olarak 2 farklı çeşite alabiliriz. Yağlı boya tablolar kanvas tabloya göre biraz daha maliyetlidir. Onun sebebide tahmin edeceğiniz gibi sanatçıların elinden titizlik ve sanat bilgisi olarak aktarılmasından. Yağlı boya tablolarda soyut tablolar duvarlarda daha çok kullanılır. Bunun eskiden bu yana manzara, gemi, ev görmekten sıkılmışlık olsa gerek.

Kanvas tablo yağlı boya tabloyla tek bir noktası aynı tuval kullanılmasıdır. Yani resmin olduğu bez. Kanvas tablo dijital baskı makinası ile kanvas bezine yapılan baskıdır. Bezin kalitesine göre dikkat çekiciliği değişir. Baskı yapıldıktan sonra özel solisyonu üzerine sürülerek kasnaklara gerilmektedir. Solisyonun sürülme sebebi solma ve bozulma yapmaması içindir.

Kanvas tablolar çok yaygın olarak evlerimizde ofislerimizde kullandığımız dekoratif ürünlerin başında gelmektedir. Maliyet olarak düşük olmasından da ötürü gayet kullanışlıdır. Tabloyu diğer dekoratif ürünlerde olduğu gibi ortamımıza uygun seçip yerini belirlemeliyiz. Mekanımızla bir uyum yakaladığımızda bir kanvas bezinin etkisini göreceksiniz.

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image