Ev Düzenleme

Eviniz için İlginç Kapı Kolları

5.870
Eviniz için İlginç Kapı Kolları

Ev Dekorasyonu açısından kapıların da mevcut tasarımlarınızda evinize özel bir hava katma olasılığının yüksek olduğunu düşünüyoruz. Özellikle de ilginç kapı kolu tasarımları sayesinde, evinizdeki ortama hem biraz mizah katabilir, hem de daha güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu kapsamda gerçekten de birbirinden farklı kapı tasarım ürünlerini denemenizde yarar görüyoruz. Üstelik hem kendin yap projeleri, hem de hali hazırdaki kapı kolu fikirlerini dekoratif açıdan evinize uygulayabilir, bu sayede de net etkileşimlerle sonuca ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda bizler de sizin için birbirinden farklı kapı kolu tasarım fikirlerini başlıklar ve resimler halinde aktarmak istiyoruz. Bu sayede evinizdeki kapıları daha neşeli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

1.Giriş kapısında koca burunlu şaşkın bir kol

blank

Evinize gelecek olan özel misafirlerinizi şaşkın bakışlı ve koca burunlu bir figürün karşılaşması sizce de hoş ve matrak olmaz mı? Özellikle de giriş kapısı için ideal olan bu kol figürünü çelik kapılara rahatlıkla monte edebilirsiniz.

2.Gece yanan ampul görünümlü kapı kolları

blank

Evinizin odalarının geceleri de aydın kalması ve gece lambası görevi üstlenmesini sağlayan bu kapı kolları, ampul görünümlüdür. Gecenin bir yarısında uyanma durumlarında sizler için oldukça yardımcı bir konuma da sahip olacaktırlar.

3.El görünümlü kapı kolları

blank

Oldukça eğlenceli bir tasarımı kapılarınıza aktarabilirsiniz. İki adet elin kapı kollarına monte edilmesi ile birlikte de, evinize giriş çıkışlar her zaman tebessüm içerisinde gerçekleşebilir.

4. Şaşkın kapı kolu

blank

Ağzını iki yana şaşkınlıkla açan bir kapı koluna anahtarlık yerleştirecek olmak, sizler için de çok eğlenceli olacaktır. bakışları ve tasarımı ile bu kol gerçekten de çok hoşunuza gidebilir.

5.Tokalaşan eller…

blank

Bir kapı kolu ile tokalaşma fikri gerçekten de orijinal. Üstelik evinizde her zaman güzel bir görünüm de kazandırabilir, açık renkli kapılarınıza bu kolları monte edebilirsiniz.

6. Tokalaşma faslını uzun tutmak gerek

blank

Gerçekten de kapı kolu tasarımlarında el figürünün fazla fazla kullanılıp değerlendirildiğini söylemek isteriz. Bu tarz bir etkileşim içerisinde bakıldığında da ortaya ahşap kapılar için tasarlanmış güzel bir figür seçeneği daha çıkacaktır.

7. İskelet görünümlü kapı kolları

blank

İskelet figürü birçok kesim için tercih edilmese de, özellikle de bekar evlerinde bu tarz bir kapı kolu ideal seçenek olabilir. Ki genç odalarına giriş esnasında da kapı kolundaki iskelet görünümü güzel mesajlar verebilecek kapasitededir.

8.Kapı kollarınız deniz atı estetikliğinde olsun

blank

Kapı kolları tasarımlarında en estetik tercihlerden birisi de deniz atları olmaktadır. Özellikle de deniz atı tasarımları kapı kolları ile bütünleştiği zaman, evinizdeki atmosfer hoşluğu da iki katına çıkacaktır.

9.Kapı kolunuzu sağlam ellere emanet edin

blank

Yuvarlak bir kapı kolunu sımsıkı bir ele emanet ederek ortaya gerçekten de etkili bir kapı kolu figürü de çıkartmanız mümkün hale gelebilir.

10. Fosforlu dünya şeklinde kapı kolları

blank

Özellikle de okullar için ideal bir kapı kolu seçeneği olabilir. Hem dikkat çekici hem de manidar bir tasarıma sahip olan bu tarz figürleri de mutlaka denemelisiniz.

Sonuç olarak bakıldığında da dekoratif fikirler kapsamında bu tarz kapı kolu seçeneklerini rahatlıkla değerlendirme altına alarak, evinize çok daha özel ortamlar kazandırma şansı elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Choose A Format
List
Image