Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Eviniz için İlginç Kapı Kolları

25.10.2017
5.636
Eviniz için İlginç Kapı Kolları

Ev Dekorasyonu açısından kapıların da mevcut tasarımlarınızda evinize özel bir hava katma olasılığının yüksek olduğunu düşünüyoruz. Özellikle de ilginç kapı kolu tasarımları sayesinde, evinizdeki ortama hem biraz mizah katabilir, hem de daha güzel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu kapsamda gerçekten de birbirinden farklı kapı tasarım ürünlerini denemenizde yarar görüyoruz. Üstelik hem kendin yap projeleri, hem de hali hazırdaki kapı kolu fikirlerini dekoratif açıdan evinize uygulayabilir, bu sayede de net etkileşimlerle sonuca ulaşabilirsiniz. Bu kapsamda bizler de sizin için birbirinden farklı kapı kolu tasarım fikirlerini başlıklar ve resimler halinde aktarmak istiyoruz. Bu sayede evinizdeki kapıları daha neşeli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

1.Giriş kapısında koca burunlu şaşkın bir kol

Evinize gelecek olan özel misafirlerinizi şaşkın bakışlı ve koca burunlu bir figürün karşılaşması sizce de hoş ve matrak olmaz mı? Özellikle de giriş kapısı için ideal olan bu kol figürünü çelik kapılara rahatlıkla monte edebilirsiniz.

2.Gece yanan ampul görünümlü kapı kolları

Evinizin odalarının geceleri de aydın kalması ve gece lambası görevi üstlenmesini sağlayan bu kapı kolları, ampul görünümlüdür. Gecenin bir yarısında uyanma durumlarında sizler için oldukça yardımcı bir konuma da sahip olacaktırlar.

3.El görünümlü kapı kolları

Oldukça eğlenceli bir tasarımı kapılarınıza aktarabilirsiniz. İki adet elin kapı kollarına monte edilmesi ile birlikte de, evinize giriş çıkışlar her zaman tebessüm içerisinde gerçekleşebilir.

4. Şaşkın kapı kolu

Ağzını iki yana şaşkınlıkla açan bir kapı koluna anahtarlık yerleştirecek olmak, sizler için de çok eğlenceli olacaktır. bakışları ve tasarımı ile bu kol gerçekten de çok hoşunuza gidebilir.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image