Bizimle iletişime geçin

Mobilya

Evinizde Modern Rüzgarlar Estirecek 19 Country Yemek Odası

blank

Romantizm fikrinin hakim olduğu country yemek odası modern görünümü ve evin havasına kattığı ferahlık hissi ile günümüzde çok fazla tercih edilen bir tür haline geldi. Country yemek odaları kullanılan parçaların sade ancak şık bir görünüşe sahip olmasıyla bilinir. Genelde ahşap parçaların kullanıldığı country yemek odası eve aydınlık bir hava katıp hem ev sakinlerinin hem de misafirlerin içini ferahlatmakta oldukça etkilidir. Genellikle beyaz ve tonlarının kullanılması odanın sürekli aydınlık gibi görünmesinde ve karamsar havanın dağılmasında önemli bir rol oynar. Yapımında kullanılan malzemelerin yapısı ve renklerin sade olması sebebiyle günümüz modern görünümüne kolayca uyum sağlayabilir niteliktedir. İşte evinizi bambaşka bir havaya sokacak 19 farklı country yemek odası takımı:

1) Yeşilin Asaleti

blank

Bu resimde görüldüğü üzere yeşilin hakim olduğu bir country yemek masası bulunmaktadır. Her ne kadar tek renk ve desensiz parçalar kullanılmışsa da yarattığı hava ile sade ama gösterişli olmayı başarmış.

2) Farklı Parçaların Uyumu

blank

Beyaz tonun hakim olduğu yemek odası takımında yine aydınlık ve ferah bir ortam ön plana çıkmış. Her ne kadar masa ve sandalyeler birbirinden farklı olsa da gene de bir şekilde uyumu yakalamış gibi görünüyorlar.

3) Beyazın Zarafeti

blank

Sıcak ve aydınlık bir görüntü yaratan bu yemek odası takımı ahşap parçalarıyla dikkat çekiyor. Küçük bir ev için ideal boyutlara sahip olan bu yemek odası takımı hem renginin verdiği rahatlık hissi hem de evin içerisinde yarattığı ferah ve aydınlık hava sayesinde insana dinginlik veren bir yapıya sahip.

4) Beyaz ve Kahverengi Detaylar

blank

Masanın üzerindeki kahverengi detayla ön plana çıkan bu yemek odası takımı da modern bir hava yaratıp görünüm açısından eve bir farklılık katmıştır.

5) Bahar Esintisi Tadında Bir Takım

blank

Baharın gelişini müjdeler gibi görünen bu yemek odası takımı oldukça canlı ve hareketli bir yapıya sahip. Beyaz rengin kullanımı ve odayı olduğundan büyük göstermesi insanı ferah bir havaya büründürüyor.

6) Geçmişten Kopup Gelmiş Gibi

blank

Masanın ve sandalyelerin boyaları soyulmuş halleri onları adeta tarihi bir zaman diliminden kopup gelmiş bir havaya sokuyor. Bu eski görünüm yemek odasının havasını tamamen değiştirmekle kalmamış onu modern bir görüntüye de ulaştırmıştır.

7) Elit Bir Yemek Odası

blank

Sandalyelerin farklı bir tasarıma sahip olmasıyla dikkatleri çeken bu takım ise gene beyaz olmasından ötürü hoş bir hava yaratmış. Sandalyelerin rahat yapısı tüm odağı üzerinde topluyor.

8) Doğayla Uyumlu Yemek Odası

blank

Adeta doğanın bir parçası gibi görünen bu takım ise gene kullanılan tek renk ile sakin ve dingin bir ortam yaratmış. Ayrıca geniş masası sayesinde büyük ailelerin tercihi olabilir.

9) Kahverenginin Asaleti

blank

Bu yemek odası takımı renginden ötürü diğerlerinden farklı bir görünüme sahip. Kahverengi olması odada bir köy havası yaratmış gibi duruyor.

10) Şık ve Sade

blank

Masanın üzerinde kırılmış hissi veren uzun detay asla bir gariplik yaratmamış hatta tam tersine orijinal bir görüntü yakalamayı başarmıştır. Sandalyelerin farklı tasarımı da gözlerden kaçmıyor.

11) Zıt Renklerin Uyumu

blank

Bu takımda da kahverengi ile beyazın yakaladığı uyum dikkati çekiyor. Ahşap olmaları bu iki farklı parçanın ortak yanı ve bu zıtlıktan muhteşem bir görüntü ortaya çıkıyor.

12) Farklı Bir Renk Seçimi

blank

Diğer yemek odası takımlarından farklı olan bu takım açık kahve ve gri tonlarını bir uyum içinde sunuyor. Modern mobilya seçiminde çok fazla tercih edilen gri renk, sandalyeleri evin dekoruyla uyumlu bir hale getirmiş.

13) Sıcacık Bir Ortam

blank

Sıcacık bir aile ortamı havası yaratan bu yemek odası adeta elit bir görünüme sahip. Mobilya seçiminde çok fazla tercih edilmeyen yeşil renk odanın dekoruyla uyumu yakalamış.

14) Küçücük Bir Ferahlık

blank

Küçük aileler veya öğle arası arkadaşlarla yapılan kısa süreli buluşmalar için uygun olan bu yemek odası bembeyaz rengiyle bile insanı etkilemeye yetiyor.

15) Geniş Ailelerin Tercihi

blank

Eve hakim olan beyaz renk ile uyum içerisinde olan bu yemek odası büyük olmasından ötürü geniş aileler için ideal bir seçim olacaktır.

16) Estetik Bir Görünüm

blank

Hem renk hem de tasarım bakımından elit ve gösterişli bir havaya sahip olan bu yemek odası özellikle sandalyelerin insanda uyandıracağı rahatlık hissi bakımından tercih edilebilir niteliktedir.

17) Şirin Bir Rahatlık

blank

Minik ve kullanışlı olan bu yemek odası takımı gene farklı renklerin ve parçaların birbiriyle sağladığı uyum ile dikkat çekiyor.

18) Grinin Sağladığı Modernlik

blank

Sade bir görünüme sahip olsa da gri renk modern bir görünüm elde etmek açısından en çok kullanılan tondur.

19) Kahve Tonlarının Sıcaklığı

blank

Kahve tonlarının kullanıldığı bu yemek odasında ferah bir hava elde edilmiştir ve odanın dekoruyla da uyum içerisinde görünüyor.

Bu gibi farklı country yemek odası tasarımlarıyla evde modern rüzgarlar estirmek artık çok kolay. Hem ferah bir odaya sahip olmak hem de modayı takip etmek açısından country yemek odaları idealdir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir