Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Evinizde Modern Rüzgarlar Estirecek 19 Country Yemek Odası

12.03.2018
1.314
Evinizde Modern Rüzgarlar Estirecek 19 Country Yemek Odası

Romantizm fikrinin hakim olduğu country yemek odası modern görünümü ve evin havasına kattığı ferahlık hissi ile günümüzde çok fazla tercih edilen bir tür haline geldi. Country yemek odaları kullanılan parçaların sade ancak şık bir görünüşe sahip olmasıyla bilinir. Genelde ahşap parçaların kullanıldığı country yemek odası eve aydınlık bir hava katıp hem ev sakinlerinin hem de misafirlerin içini ferahlatmakta oldukça etkilidir. Genellikle beyaz ve tonlarının kullanılması odanın sürekli aydınlık gibi görünmesinde ve karamsar havanın dağılmasında önemli bir rol oynar. Yapımında kullanılan malzemelerin yapısı ve renklerin sade olması sebebiyle günümüz modern görünümüne kolayca uyum sağlayabilir niteliktedir. İşte evinizi bambaşka bir havaya sokacak 19 farklı country yemek odası takımı:

1) Yeşilin Asaleti

Bu resimde görüldüğü üzere yeşilin hakim olduğu bir country yemek masası bulunmaktadır. Her ne kadar tek renk ve desensiz parçalar kullanılmışsa da yarattığı hava ile sade ama gösterişli olmayı başarmış.

2) Farklı Parçaların Uyumu

Beyaz tonun hakim olduğu yemek odası takımında yine aydınlık ve ferah bir ortam ön plana çıkmış. Her ne kadar masa ve sandalyeler birbirinden farklı olsa da gene de bir şekilde uyumu yakalamış gibi görünüyorlar.

3) Beyazın Zarafeti

Sıcak ve aydınlık bir görüntü yaratan bu yemek odası takımı ahşap parçalarıyla dikkat çekiyor. Küçük bir ev için ideal boyutlara sahip olan bu yemek odası takımı hem renginin verdiği rahatlık hissi hem de evin içerisinde yarattığı ferah ve aydınlık hava sayesinde insana dinginlik veren bir yapıya sahip.

4) Beyaz ve Kahverengi Detaylar

Masanın üzerindeki kahverengi detayla ön plana çıkan bu yemek odası takımı da modern bir hava yaratıp görünüm açısından eve bir farklılık katmıştır.

5) Bahar Esintisi Tadında Bir Takım

Baharın gelişini müjdeler gibi görünen bu yemek odası takımı oldukça canlı ve hareketli bir yapıya sahip. Beyaz rengin kullanımı ve odayı olduğundan büyük göstermesi insanı ferah bir havaya büründürüyor.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image