Bizimle iletişime geçin

Banyo

Evinizin Banyosunu Muhteşem Kılmak İster Misiniz?

blank

Dekoratif tasarımlar konusunda artık pek çok insan kendi tasarımını kendileri yapma durumunda. Özellikle de banyolarda gerçekten de önceki dönemlere oranla olabildiğince geniş bir kendin yap projeleri oluşmaktadır. Bu projeler dahilinde de sizler de evinizdeki en fazla vakit geçirdiğiniz yerlerden birisi olan banyolar için farklı dekoratif dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Üstelik bu sayede banyolarınızı estetik açıdan daha hoş bir hale getirmekle birlikte, bu aşamalarda çok fazla fiyat ödeme derdine maruz kalmadan da sonuca ulaşma şansı bulabilirsiniz. Gelin hep birlikte evinizin banyo düzenlemelerinde ne şekilde hamlelerde bulunabileceğinizi inceleyelim.

1. Ahşap bir raf gerçekten ideal olur

blank

Banyo tasarımlarında ahşap bir raf koymak ve havlu ile sabun tarzındaki ürünlerinizi de o raf üzerinde tutmak gerçekten de iyi bir sonuç çıkarabilir. Üstelik bu rafları kendiniz de üretime geçirebilirsiniz.

2. Duvarlara monte edilecek ince raflı dolaplar

blank

Bu dolap gerçekten de dar banyolar açısından hayat kurtarabilir. Özellikle de duvara monte ettiğiniz andan itibaren banyoda ihtiyacınız olan birçok eşyayı bu raflarda rahatlıkla bulundurabilirsiniz.

3. Tabak şeklinde taşınabilir raflar

blank

Özel banyolarda şampuan ve sabun türündeki detayların düşmemesi açısından da tabak şeklinde üçlü rafları kullanabilirsiniz. Taşınabilir özelliğe de sahip olan bu raflar, işinizi banyoda daha da kullanışlı bir hale taşıyacaktır.

4. Küvet kenarlarınıza hoş havluluklar yerleştirin

blank

Küvet kenarlarının ve uç noktalarına gerçekten de erişimi kolay olacak havlular yerleştirebilirsiniz. Tellerden oluşan bu tarz etkileşimler sayesinde de, banyonuzda daha pratik sonuçlara erişebilmeniz mümkün olacak.

5. Küvet kenarındaki havluluklar

blank

Küvetlerinizin kenar kısmına yerleştireceğiniz havluluklar sayesinde, gerçekten de sizlere oldukça güzel bir banyo düzenlemesi imkanı sunacaktır.

6. Kasa ve paletlerle banyonuza raf sistemi yapabilirsiniz.

blank

Aslında birçok kesim sudan dolayı çürüme yapar endişesiyle böyle bir tasarım fikrine uzak durur. Ancak bu durum tam tersidir. Yani herhangi bir sıkıntı yaşamadan, rahat bir şekilde kasalar ve paletlerden oluşan raf sistemlerinizi deneyebilirsiniz.

7. Saç kurutma makineleri için özel sistemler

blank

Saç kurutma makinelerinizin zarara uğramaması ve uğratmaması açısından resimdeki gibi az maliyetli ve eldeki malzemelerden oluşacak özel bir sistem oluşturabilirsiniz.

8. Kavanozlarınızı banyoda değerlendirin

blank

Uzun bir kalas üzerine monte edeceğiniz küçük cam kavanozları, sizlerin banyo tasarımlarında hayatınızı kurtarabilir. Üstelik az maliyet ve şık görünüm imkanı da bu sayede ortaya çıkmış olacaktır.

9. Yine kavanozlarla birçok malzemeyi bir arada tutabilirsiniz.

blank

Kulak pamuğu ve pamuk gibi birçok farklı ürünü geniş kavanozların içerisinde bulundurarak banyolarda elinizin altında bir konumda tutabilirsiniz.

10. Plastik sepetlerden havluluklar

blank

Raf sistemini sadece tahta kasa ile değil, plastik sepetler ile de rahatlıkla sağlamanız mümkün olabilir. Bu sistem sizin de çok hoşunuza gidecektir.

11. Küçük takviyelerle banyolarınız daha kullanışlı bir hale gelebilir

blank

Banyonuza yapacağınız küçük çaplı takviyeler sayesinde, daha kullanışlı bir hale getirme durumu da mümkün hale gelecektir.

12. Klozetlerinizi renklendirmeye dersiniz?

blank

Evet belki de en hoş tasarım biçimlerinden birisi ile karşı karşıyayız. Gerçekten de klozet üzerine bu tarz bir tasarım alanı kurarak banyonuzda hoş bir görüntü oluşturmanız mümkün olabilir.

13. Banyolarınıza küçük raflar tasarlayın

blank

Küçük ve kullanışlı raf tasarımları sayesinde banyolarınızı her zamankinden daha da hoş bir hale taşıma şansı elde edebilirsiniz.

14. Küçük Detaylar her zaman önemli

blank

Evet banyo tasarımlarında küçük detayların her zaman önem taşıdığını bilmenizi isteriz. Çünkü genel açıdan bakıldığında da küçük bir dolap sayesinde banyolarda daha rahat hareket alanı açabilirsiniz.

15. Özel bir sabunluğa kimse hayır diyemez

blank

Evet küvet başında bulunduracağınız bu tarz bir sabunluk sayesinde, banyoda geçen vakitler de çok özel olacaktır.

16. Duvarlarınızı iyi değerlendirin

blank

Banyo duvarları her zaman iyi değerlendirilmeyi hak etmektedir. Bunu başardığınız zaman ortaya çok güzel tasarımlar da çıkmış olacak.

Sonuç olarak bakıldığında da banyo tasarımı sayesinde gerçekten de güzel etkileşimleri rahatlıkla yapabileceğinizi söylemek mümkündür.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir