Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Evinizin Banyosunu Muhteşem Kılmak İster Misiniz?

27.10.2017
13.461
Evinizin Banyosunu Muhteşem Kılmak İster Misiniz?

Dekoratif tasarımlar konusunda artık pek çok insan kendi tasarımını kendileri yapma durumunda. Özellikle de banyolarda gerçekten de önceki dönemlere oranla olabildiğince geniş bir kendin yap projeleri oluşmaktadır. Bu projeler dahilinde de sizler de evinizdeki en fazla vakit geçirdiğiniz yerlerden birisi olan banyolar için farklı dekoratif dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Üstelik bu sayede banyolarınızı estetik açıdan daha hoş bir hale getirmekle birlikte, bu aşamalarda çok fazla fiyat ödeme derdine maruz kalmadan da sonuca ulaşma şansı bulabilirsiniz. Gelin hep birlikte evinizin banyo düzenlemelerinde ne şekilde hamlelerde bulunabileceğinizi inceleyelim.

1. Ahşap bir raf gerçekten ideal olur

Banyo tasarımlarında ahşap bir raf koymak ve havlu ile sabun tarzındaki ürünlerinizi de o raf üzerinde tutmak gerçekten de iyi bir sonuç çıkarabilir. Üstelik bu rafları kendiniz de üretime geçirebilirsiniz.

2. Duvarlara monte edilecek ince raflı dolaplar

Bu dolap gerçekten de dar banyolar açısından hayat kurtarabilir. Özellikle de duvara monte ettiğiniz andan itibaren banyoda ihtiyacınız olan birçok eşyayı bu raflarda rahatlıkla bulundurabilirsiniz.

3. Tabak şeklinde taşınabilir raflar

Özel banyolarda şampuan ve sabun türündeki detayların düşmemesi açısından da tabak şeklinde üçlü rafları kullanabilirsiniz. Taşınabilir özelliğe de sahip olan bu raflar, işinizi banyoda daha da kullanışlı bir hale taşıyacaktır.

4. Küvet kenarlarınıza hoş havluluklar yerleştirin

Küvet kenarlarının ve uç noktalarına gerçekten de erişimi kolay olacak havlular yerleştirebilirsiniz. Tellerden oluşan bu tarz etkileşimler sayesinde de, banyonuzda daha pratik sonuçlara erişebilmeniz mümkün olacak.

5. Küvet kenarındaki havluluklar

Küvetlerinizin kenar kısmına yerleştireceğiniz havluluklar sayesinde, gerçekten de sizlere oldukça güzel bir banyo düzenlemesi imkanı sunacaktır.

6. Kasa ve paletlerle banyonuza raf sistemi yapabilirsiniz.

Aslında birçok kesim sudan dolayı çürüme yapar endişesiyle böyle bir tasarım fikrine uzak durur. Ancak bu durum tam tersidir. Yani herhangi bir sıkıntı yaşamadan, rahat bir şekilde kasalar ve paletlerden oluşan raf sistemlerinizi deneyebilirsiniz.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image