Bizimle iletişime geçin

Daireler

Farklı Bir Daire Tasarımı

blank

Evlerimizin tasarımları hepimiz için oldukça önemlidir. Odalarımızda farklı tasarımlar denemek, yeni tasarlanmış odalarda yaşamak hepimizin hayali durumunda. Bu galerimizde farklı tasarıma sahip oda tasarımlarını görebileceksiniz.

Farklı Renklerin Uyumu ile Oda Tasarımı

farkli-bir-daire-tasarimi-1

Görselimiz de görmüş olduğunuz oda, oldukça güzel detaylar ile tasarlanmış. L şeklindeki koltuk oldukça konforlu yer sağlamış. Perdelerin seçimi oldukça şık bir tasarıma yardımcı olmuş. Duvarda bulunan büyük boy ayna ise odanın olduğundan daha büyük görünmesini sağlamış.

Odada Bulunan TV Ünitesi

farkli-bir-daire-tasarimi-2

Odanın diğer bir açıdan görünümünde ise farklı bir tasarıma sahip TV ünitesi dikkat çekiyor. TV ünitesinin yerden tasarruf sağladığı ilk bakışta fark edilebiliyor. Şıklığı ise bir diğer artısı olarak görünüyor.

Odada Bulunan Dolap

farkli-bir-daire-tasarimi-3

Odanın bir farklı açıdan görümünde de ortaya içerde bulunan dolap görülebiliyor. Sizin de daireniz küçük ise böyle bir dolap tercihi şıklığı bozmadan kullanılışı ile işinize yarayabilir.

Odada Bulunan Dolabın İç Görünümü

farkli-bir-daire-tasarimi-4

Odada bulunan dolabın içi ise oldukça kullanışlı olacak şekilde seçilmiş. Eşyalarınızı depolayacağınız alan artarken oldukça şık bir tasarım kullanmış olacaksınız.

Dairenin Bir Başka Alanı

farkli-bir-daire-tasarimi-5

Küçük bir daire için ideal bir köşe tasarımı görselimizde yerini alıyor. Dolapların seçimi depolama alanını genişletirken, masa seçimi yer tasarrufu sağlıyor.

Mutfağın Bir Başka Açıdan Görünümü

farkli-bir-daire-tasarimi-6

Mutfağın köşeli bir şekilde yerleştirilmesi ile oldukça fazla bir yer tasarrufu sağlanmış. Ahşabın şıklığı ise oldukça belirgin görünüyor.

Odanın Farklı Bir Açıdan Görünümü

farkli-bir-daire-tasarimi-7

Sandalyelerin ve masanın şıklığı ve hacim olarak azlığı, tablo detayı ile güçlendirilen bir köşe oluşmasına neden olmuş.

Dairenin Görünümü

farkli-bir-daire-tasarimi-8

Dairenin tasarımını geniş bir açıdan bu görselimizde görebiliyorsunuz. Şıklığın ve sadeliğin yer aldığı bu daire tasarımı tercih edilebilir.

Dairenin Banyosundan Görünüm

farkli-bir-daire-tasarimi-9

Dairenin banyosu ise bu şekilde tasarlanmış. Çamaşır makinasının yerleştirildiği alan oldukça güzel seçilmiş.

Banyodan Bir Başka Açı

farkli-bir-daire-tasarimi-10

Banyoya bir başka açıdan baktığımızda ise duşa kabin tercihini görmekteyiz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir