Bizimle iletişime geçin

Genel

Farklı ve Çok Tatlı Kendin Yap Baykuş Yastıkları

blank

Evinize kendin yap tasarımı şeklinde oluşturacağınız yastık modelleri konusunda en fazla ihtiyaç duyulacak figürün baykuş olduğunu biliyor muydunuz? Özellikle de son birkaç sene içerisinde baykuş modellerinin ev tasarımlarında harika dekoratif fikirlere dönüştüğünü de göz önüne almalı, ilerleyişinizi de bu doğrultuda sürdürmelisiniz. Bu noktada da bizler de sizin için çok şık ve keyfinizi yerinize getirecek yastık modelleri önerileri bulunduracağız. Her açıdan sıkıntısız bir etkileşimle ilerleyeceğiniz bu tarz yastık modelleri sayesinde, evinizin her köşesinde birbirinden pratik ve etkili bir şekil alışa vesile olacak yastıklar üretebilirsiniz. Üstelik bu yastık modelleri pek çok açıdan da hoşunuza gidecektir.

1.Koltuk köşelerine anne baykuşlar

blank

Koltuklarınız ve çekyatlarınızın her bir köşesine minik yavruları olan anne baykuşlar oluşturabilir, renkli kumaşların harmanlanması ile birlikte de ortaya harika bir tasarım işleyişi çıkarabilirsiniz.

2. Kumandayı tutan özel baykuşlar

blank

Her insanın evinde yaşadığı en önemli sorunlardan birisi de kaybolan kumandalar olmaktadır. Ancak bunu da oluşturacağınız baykuşların ellerine açacağınız bölmeler sayesinde gidebilir, evinizde özel bir kumanda köşesi kurabilirsiniz.

3.Renkli tasarımlara sahip baykuş hanım yastıkları

blank

Rengarenk desenlerle pekiştirilip oluşturulan baykuş hanım tasarımları sayesinde, evinizdeki yastık motiflerini daha da özel bir hale dönüştürüp, daha canlı bir oturma düzeni elde edebilirsiniz.

4.Kumanlar ile birlikte özel bölmeleri de yastıklara aktarabilirsiniz

blank

Kendin yap tasarımları açısından bakıldığı zaman kumanda ile birlikte baykuş yastıklarınıza açacağınız bölmeler sayesinde, özel olan birçok şeyinizi elinizin altında bulundurma şansını yakalayabilirsiniz.

5. Öncelikle yastık baykuşunuzun tasarımını çizmelisiniz

blank

Örnekte de olduğu üzere saydam bir kağıdın üzerine baykuş yastığınızın tasarımını oluşturarak ortaya gerçekten de güzel bir yastık sonucu çıkarmanız mümkün hale gelecek. Her açıdan güzel sonuçlara erişmenizi sağlayacak olan bu tarz bir çizim, işlem esnasında da zorluk yaşamamanızı sağlamış olacak.

6.Evinize çok özel bir görünüm sağlayabilirsiniz

blank

Oturma odaları ya da çocuk odaları hiç fark etmez. Baykuş yastıklarının sunacağı güzel etkileşimler sayesinde, kendi emeğinizle oluşacak harika bir tasarım alanı kurmanız mümkün hale gelecektir.

Sonuç olarak baktığımızda da el emeği göz nuru tatlı mı tatlı baykuş modelleri sayesinde, ortaya güzel bir yastık tasarımı çıkarma durumunuz mümkün hale gelecektir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir