Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Farklı Olmaya Cesaret Edin: Duvarınızı Ön Plana Çıkarmanın 20 Harika Yolu

20.02.2015
24.475
Farklı Olmaya Cesaret Edin: Duvarınızı Ön Plana Çıkarmanın 20 Harika Yolu

Duvarlarınızdan biri ön plana çıkarmak bir odayı bölmenin harika bir yoludur, aynı zamanda mimari yapıyı ortaya çıkarmaya ya da normal şartlarda sıradan olacak bir alanı sıradışı yapmanıza da yardımcı olur. Bu makale duvarlarınızı ön plana çıkarabileceğiniz 20 fikri size sunmak için hazırlandı – bazılarını kendi evinizde uygulayabilirsiniz, bazıları da size kendiniz için uygulayacağınız tasarımlar için ilham verebilir. Ama umuyoruz ki sizin için hangi duvarınen iyisi olduğuna ve hangi duvarı daha çok beğendiğinize karar vermek sizin için eğlenceli olur.

Yatağınızın Baş Kısmındaki Duvarı Değiştirin

Yatak başının olduğu duvar, odanın sergilenmesi en olası duvarıdır, bu yüzden de bu duvarın rengini değiştirerek onu daha ilgi çekici bir hale getirmek eğlenceli bir fikir. Ayrıca biri eğlence mi dedi? Olması gerekenden büyük üç adet beyin de duvar sanatı olarak kullanılmış, evet lütfen!

Dünya Haritasıyla Duvarınızı Süsleyin

Oh, dünya haritası, en sevdiğim. Özellikle de tam boyutlu duvar versiyonları. Ayrıca mamut büyüklüğünde bir dünya haritasının sergilenmek için bir duvarda kullanıldığı ve harika olmadığı bir durum düşünmek için de hayal gücümü zorlamama sebep oluyor. Gerçek? Gerçekten böyle bir durum yok!

Bir Duvarınızı Boydan Boya Değiştirin

Oda Boyu Vurgulanan Duvar

Odanızın bir alanını vurgulamak için yapabileceğiniz en güzel şey bir duvarı ön plana çıkarmaktır. Odanın alanından uzakta olan bir duvarı bunun için seçmek de “içeri gel ve rahatına bak” demenin bir diğer yolu olacaktır.

Modern Geometrik Desenlerle Duvarınızı Süsleyin

Modern Geometrik Desenlerle Vurgulanan Duvar

Geometrik olmasına rağmen kesinlik içermeyen bu duvar, eğlenceyi ve canlılığı evinizde yaşamak için mükemmel bir seçenek. Çocuk odaları, aile odaları hatta çamaşır odaları bile bu tarz bir duvar ile hareketlendirilebilir.

geri1 of 7
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image