Bizimle iletişime geçin

Blog

Fiili Boya Renk Kataloğu İle İçinizdeki Renkli Dünyayı Dışarı Yansıtın!

Mekanın Odak Noktasını Siz Belirleyin

Filli boya renk kataloğu ile renklerin hayatınız üzerindeki etkilerini pozitife çevirebilirsiniz. Psikolojiden sağlığa, çocuk dünyasından dekorasyona kadar hayatımızın her alanında etkili olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış renkler, yaş ve ihtiyaca özel olarak seçilerek mekanların daha yaşanabilir hale gelmesi sağlanabilir. Renklerle çevrili olan hayatımıza ve duygularımıza ilham verecek olan tonlar sayesinde hislerimizi daha net bir şekilde yaşayabilir ve renk tercihlerinin insan psikolojisi ve fizyolojisi üzerindeki etkilerinden yararlanabiliriz.

Renklerin farklı mekanlarda kullanımı hakkında bilinçlenme sağlayan Filli boya hizmetleriyle renk kartelalarını farklı bir gözle inceleyebilir ve nihai kararınızı en doğru şekilde verebilirsiniz. Yaşadığınız mekanın renginde yapacağınız küçük değişiklikler hayatınızdaki büyük yeniliğin habercisi olabilir! Bugüne kadar renklerin önemini fark edemeyenler Filli boya renk kataloğu hizmetinden yardım alarak yaşamlarında radikal değişikliklerin altına imzalarını atabilirler.

Güneşin Enerjisini İçinizde Hissettiren Seçimler

blank

 

Canlılığıyla odaya değişik bir hava katan ışıltılı sarı, enerjisi bitmek bilmeyen çocuk odalarında tercih edilebilir. Modern dekorasyon tercihlerinin vazgeçilmezi olan sarı kullanıldığı ortama kattığı pozitif ruhla motivasyonu da yükseltir.

Doğadan İlham Alan Tercihler

blank

Ev dekorasyonunun yeni trendi olan ve doğadan ilham alan renkler, özellikle şehir hayatının yorucu etkisinden kurtulmak isteyenler için en doğru çözüm olarak düşünülebilir. Yenilenme arzusunun hayat bulmuş hali olarak dikkat çeken tonlar aynı zamanda otoritenin de temsilcisidir.

Tutkunun Ev Hali

blank

Farklı doku, renk ve tercihlerin bir arada kullanılmasına imkan sağlayan bu renk seçimiyle tutkulu yaşamınızı gözler önüne serebilirsiniz. Güç, iktidar, aşk ve tutkunun yansıması olan tonlar heyecan hissinin ortaya çıkmasını sağlar.

Sakinliği Evinde de Arayanlara Özel

blank

İlk bakışta insanın içine huzuru dolduran renklerin bir arada kullanıldığı seçimlerle yaşam alanınızda nostaljik bir hava estirebilir ve geleneklerinize olan bağlılığınızı duvarlarınızda yansıtabilirsiniz.

Uygulandığı alana farklılık ve estetik değer katan renkler, her zaman beklenen etkiyi yaratmayabilir. Zeminde kullanılan malzemeden aydınlatma ürününe, duvarda seçilen renkten koltuklara kadar her detayın anlam kazandığı seçimler sayesinde yaşam alanları vazgeçilmez ve asil bir görünüm kazanabilir. Renkleri doğru kullanarak ruh durumu dengelenebilir ve aksesuar seçimleriyle farklılaşma tam dozunda yakalanabilir. Huzuru pastel tonlarda arayanlar değişik objelerle mekanı renklendirerek sevdikleri stili günlük hayatın bir parçası haline getirebilirler.

2 Yorum

2 Comments

 1. blank

  Tasarkar

  at

  Gri rengi sevdim.Çok güzel fotoğraflar 🙂

 2. blank

  Serdar

  at

  Normalde yorum yazmaz okur geçerim fakat sizin sitenize denk geldim geleli sayfalar arasında kayboldum. Çok güzel ev dekorasyon fikirleri var sitenizde. Emeğinize sağlık. Bu yazınızda da beni yansıtan rengi buldum, teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir