Bizimle iletişime geçin

Yatak Odası

Giyinme odası modelleri ve dolap tasarımları

blank

Günümüzde dekorasyonda en son trendlerden biri kolayca taşınabilen ögelere sahip olan mobilyalar kullanmaktır. Rahatça hareket ettirilebilmeleri sebebiyle pek çok kişi açık dolap sistemlerini tercih etmektedir. Sizde kıyafetlerinizi rahatça düzenleyebilmek ve alandan kazanabilmek için açık dolap sistemlerini kullanmayı düşünebilirsiniz. Özellikle eşyalarınız klasik ebatlardaki dolaplara sığmıyorsa açık dolap ve raf sistemleri ile hazırlayacağınız bir giysi odası kurtarıcınız olacaktır. Raflar, şifonyerler ve büyük kutularla harika bir giyinme odası oluşturabilirsiniz. Odanızın ebatlarına göre satın alacağınız malzemelerle giysi dolabınızı kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi profesyonel ellerden de yardım alabilirsiniz.

Şifonyerlere tişört ve kazak gibi kıyafetlerinizi, kutulara ise çorap ve iç çamaşırı gibi eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Açık dolap sistemlerinin tek dezavantajı olan tozlanmadan korunmak içinse dilerseniz raflarınızın önüne perde yaptırabilirsiniz. Sizde klasik dolaplara göre daha az yer kaplayan ve derinlikten de kazandıran açık dolap sistemleriyle ilgileniyorsanız ve kıyafetlerinizi koymak için tek parçadan oluşan büyük bir gardrop satın almak istemiyorsanız sizler için hazırladığımız açık dolap sistemlerini inceleyebilir ve kendiniz için ilham alabilirsiniz.

Tüm bu avantajlarından faydalanmak ve hayatınızı kolaylaştırmak için sizde bir an önce açık dolap ve açık raf sistemlerinden faydalanmaya başlamalısınız.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir