Bizimle iletişime geçin

Ofis

Google’ın Renklerin Enerjisi ve Güçlendirilebilir Özelliklerle Dolu Ofisi

blank

Google’ın dünyanın her yerinde ofisi var ve onları analiz etmeyi çok seviyoruz çünkü oldukça güzel, yenileyici ve eğlenceliler. Kullanışlılığın, profesyonellik ve şıklıkla birleştirildiği farklı ve karakteristik bir kombinasyon bu. Örneğin, Hollanda, Amsterdam ofisinde, modern ve kırsal motifleri birleştirerek yepyeni bir mekanın hayata gelmesini sağlamıştır.

google-amsterdam-ofis-resimleri

google-amsterdam-ofis-resimleri-1

google-amsterdam-ofis-resimleri-2

Sıcak nostaljik mobilyalar ve elementler modern ve minimalistik özelliklerle kombine edilmiş.

google-amsterdam-ofis-resimleri-3

google-amsterdam-ofis-resimleri-4

Her kat kendi tasarım ve yapısına sahip. Her katın ortasında genel olaylar için tasarlanmış kısımlar mevcut-toplantı odaları, video alanları ve küçük mutfaklar. Bu alan farklı departmanların çalışma alanları ile çevrelenmiş. Her çalışma alanı ise şehrin manzarasına bakan pencerelere sahip.

google-amsterdam-ofis-resimleri-5

google-amsterdam-ofis-resimleri-6

google-amsterdam-ofis-resimleri-7

Her bir tasarım çalışanların rahat bir çevrede, ihtiyaçlarını karşılayıp daha iyi performans göstermelerini sağlayacak materyaller ile donatılmış. Bu alanı tasarlarken baz alınan şeylerden biri de alanların geliştirilebilir olması. Yenilenme sürecinde, bulunan mobilyalar ve orijinal dekorun parçaları tekrar kullanılabilir şekilde tasarlandı.

Ayrıca, D/DOCK takımı bu eğlenceli, arkadaş canlısı, değiştirilebilir ve rahat çalışma alanını tasarlarken zararsız maddeler kullandı ve enerji ve su tüketimine özel bir dikkat harcadı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir