Bizimle iletişime geçin

Blog

Göz Alıcı Düğün Araba Süslemeleri

blank

Hayatımız boyunca hayalini kurarak yaşadığımız düğün günü gelip çattığında baştan sona kusursuz bir organizasyon ile dünya evine girmek, dillere destan bir düğün yapmak için düğün arabasının süsleme şeklide oldukça önem arz etmektedir.

Yaşadığınız semtin sokaklarında düğün arabanız ile tur atarken sizin düğün arabanız şıklığı ve farklı süsleme biçimi ile dikkatleri üzerine çeksin istiyorsanız sizlerde aşağıda sizlere tavsiye edebileceğimi fikirlerden kolayca yararlanabilirsiniz.

Tüller ile araba süsüleme sanatı…

goz-alici-dugun-araba-suslemeleri

Düğün arabası süsüleme fikirleri arasın da göze çarpan en özel detay arabanın üzerinde kullanılan tüller olmaktadır. Aracın ön kısmına tutturulan ve çapraz biçimde bir noktaya toplanan tüller özel bir çiçek buketi ile şahane bir görüntümünüm oluşmasına neden olmaktadır.

Var olan tül kumaşın devamı aracın bir tarafından arakaya doğru uzatılmakta ve ardından yine aynı şekilde aracın arka kısmı da süslenmektedir. Tül kumaş üzerine iliştirilen güller şahane bir gelin arabası süslemesini ortaya çıkartmaktadır. Sizlerde farklı renklerden oluşan tülleri kullanarak göz alıcı bir araba süslemelerine sahip olabilirsiniz.

Farklı figür eklentilerinden yararlanın…

goz-alici-dugun-araba-suslemeleri-1

Bilindik yöntemlerin dışına çıkarak aracın ön kısmına çeşitli çiçekli figürleri sabitleyerek sizlere yakışır bir gelin arabası süslemesine sahip olabilirsiniz. Sevdiğiniz renklerden oluşan çiçekler bu iş için kullanılabilmektedir.

Kırmızı güllerle aşkı ima edin…

goz-alici-dugun-araba-suslemeleri-2

Düğün arabası süslemesinde kullanılan kırmızı renkli güllerde istediğiniz özel görüntüye kavuşturmaktadır. Özellikle aracım tamda ortasında kalp şeklinde bulunan kırmızı gül buketi ve etrafında sıralanan kırmızı gül yaprakları araca sabitlenerek olağanüstü bir şıklığa kavuşmasını sağlamaktadır.

Kalpli çiçek buketi küçümsenemez…

goz-alici-dugun-araba-suslemeleri-3

İki ayrı kalp şeklinden oluşan aksesuarları düğün arabasının tanda ön kısmına yerleştirerek ve ardından aracın önünü komple kaplayacak çiçek buketleri şık ve göz alıcı düğün araba süslemelerini ortaya çıkartmaktadır.

goz-alici-dugun-araba-suslemeleri-5

Sizlerde sizler için sunmuş olduğumuz tavsiyeleri değerlendirerek göz alıcı araba süslemelerine kolayca sahip olabilirsiniz.. tek yapmanız gereken günler öncesinden düğün arabanız için istediğiniz süsüleme modeline karar vermek ve istediğiniz yönde bir süsülemeye imza atmanız olacaktır. Sizlerde bu sayede farklı bir düğün arabası süslemesine sahip olarak baştan sona dillere destan bir düğüne sahip olabilirsiniz.

goz-alici-dugun-araba-suslemeleri-6

Ardından size kalan şahane bir düğünün baş rollerinde yer alamsı kalacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir