Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Gri Temalı 40 Harika Mutfak

15.11.2017
17.062
Gri Temalı 40 Harika Mutfak

Genellikle yatak odalarında tercih edilen gri tonlar, yumuşaklıkları sayesinde birçok alanı daha güzel kılabilir. Fakat gizli bir güç var ki, mutfağınızı baştan sona değiştirebilir. Genellikle mutfaklarda daha sıcak bir hava için ahşap veya ona yakın renkler tercih edilir, fakat gri de bir mutfağı oldukça taze, sakin ve daha birçok farklı hale getirebilir. Beyazla karıştırılıp daha endüstriyel bir renk elde edilebilir, ya da daha ahşap renklerle karıştırılıp daha taze bir görünüm elde edilebilir, geleneksel mutfak renkleriyle birlikte de birçok farklı temaya sahip olabilirsiniz. Daha açık renkler, mavi ya da sarının sıcak tonları gibi, siyah ve beyazın soğukluğundan uzaklaşılıp, sakin bir görüntü elde edilebilir. En iyi 40 mutfağa bakarak, kendiniz için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Grinin orta tonlarıyla donatılmış bu mutfak oldukça göz alıcı, tek şerit halinde ilerleyen LED ışık ise mutfağın ambiansına çok güzel uyum sağlamış.

Beyaz bir duvar ve  açık renk parkelere değişik bir dokunuş katılmış, kullanılan gri tonları ve kitaplarla dolu raflar mutfağa ayrı bir hava katıyor.

duvardan duvara fayans döşemesi gri ve beyazı kucaklıyor, yuvarlak avizeler ise mutfağa bir parti havası katıyor. Mutfak dolabının altındaki ışıklandırmalar ise gözleri yemek masasından kendisine çekiyor.

Bir tetris oyununu andıran bu farklı şekillere sahip mutfak, yukarıdaki kocaman pencere ile herkesi hayran bırakacak şekilde dekore edilmiş.

Ahşap renkte bir parkeye sahip olan ve beyaz ve grinin tonlarına sahip bu alan birçok farklı şekille, daireler ve karelerle dolu. Gözyaşı şeklindeki ayna ise tezgaha ayrı bir hava katmış.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar
  1. Feza dedi ki:

    Çok faydalı bilgiler paylaşımınız için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image