Bizimle iletişime geçin

En İyileri

Harika Göl Evi

blank

Eşsiz manzaraya sahip, ağaçlarla çevrili ve konforlu bir göl evine sahip olmayı kim hayal etmez ki? Rahatlatıcı ortamıyla böyle bir göl evi sizin de hayallerinizi süslüyorsa yazımızın devamında görsellerini görebileceğiniz bu göl evi sizin için eşsiz bir ilham kaynağı olacaktır.

1-Nostaljik Bir Manzara

blank

Nefes kesen bir manzaraya sahip olan bu harika göl evi ağırlıklı olarak kütükler ve ahşap malzemeler kullanılarak hazırlanmış. Nostaljik bir filmden fırlamış görüntüsü veren böyle bir göl evi size hayallerinizin ötesinde bir rahatlık ve sıcaklık duygusu sağlayacaktır.

2-Göl Manzaralı Veranda

blank

Göl evinin önündeki bu alan veranda olarak kullanmak, sallanan sandalyede göl manzarasını seyrederek keyifli saatler geçirmek mümkün. Bir elinizde kitabınız bir elinizde içeceğiniz olduğunu ve bu sandalyede göle karşı oturduğunuzu hayal edin. Hayali bile çok zevkli değil mi?

3-Sıcak Bir Oturma Odası

blank

Ahşap malzemeler ve taş döşemeler kullanılarak hazırlanmış bu oturma odası şömine ile taçlandırılmış. Sehpalar ise yine ahşap malzemelerden yapılmış.

4-Ahşap Mutfak

blank

Yine ahşap malzemeler kullanılarak hazırlanmış bu Amerikan mutfak yeşil dolaplarla süslenmiş. Yemek masasını çevreleyen deri sandalyeler ise ortama hoş bir hava katıyor.

5-Yeşil Dolaplar

blank

Göl evinin her köşesinde olduğu gibi mutfağında da ahşap malzemeler tercih edilmiş. Dolapların eskitilmiş görünümü evin nostaljik görünümünü destekler nitelikte.

6-Bilardo Masası

blank

Göl evinin belki de tek modern eşyası olan bu bilardo masası da evin genel konseptine uygun olarak ahşap malzemelerden yapılmış. Kiriş olarak ise kütükler kullanılmış.

7-Yatak Odası

blank

Yatak odasının hem zemini hem de mobilyalarında yine ahşap malzemelerden faydalanılmış. Desenli bir halı kullanarak odaya biraz olsun hareket katılmış.

8-Gardrop

blank

Eskitilmiş görünüme sahip olan bu gardırop evin en orijinal eşyalarından biri. Metal kulpları dolabın havasını değiştiriyor.

9-Banyo

blank

Evdeki tüm eşyalarda olduğu gibi banyodaki eşyalarda da tabii ki ahşap mobilya tercih edilmiş, hatta lavaboda bile bu malzemeden yararlanılmış. Minik abajurlar da aydınlatma için son derece doğru bir tercih olmuş.

10-Taş Giriş

blank

Evin genel yapısının aksine girişi taşlarla döşenmiş. Bu döşemenin eve görkem kattığı yadsınmaz bir gerçek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir